XEMAR – bezproblémová cesta svetom realít

0
1098

Éra predsudkov voči realitným kanceláriám a samotných maklérom konečne skončila. Akosi prirodzene sme pochopili, že do kúpy a predaja nehnuteľnosti sa neoplatí púšťať bezhlavo. Je lepšie a istejšie, keď za nami stojí špecialista. Ide totiž skutočne o odborný postup, ktorý si vyžaduje náležité znalosti. Prístupom “na vlastnú päsť” by sme iba zbytočne provokovali rôznych podvodníkov a nepekne na to doplatili. Ak momentálne dopytujete byty na predaj Banská Bystrica, radi by sme Vás nasmerovali na spoločnosť XEMAR. Spoluprácou s ňou získavate automaticky komplexné služby v oblasti prenájmu, kúpy a predaja nehnuteľností, ale aj podporu pri jej výmene, odkúpení, ohodnotení alebo pri prevode družstevných bytov. Jednoducho povedané, spoločnosť sa postará o všetko, čo Vás v súvislosti s nehnuteľnosťami napadne. Medzi základné služby patrí napríklad aj finančné poradenstvo. Odborný tím najskôr zanalyzuje Vaše potreby a potom sa pustí so zápalom do práce, aby ste boli maximálne spokojný.

Absolútna pohoda pri kúpe nehnuteľnosti

Pri kúpe nehnuteľnosti sa naozaj nemusíte stresovať. Je síce nutné riešiť viacero zložitých právnych operácií, ale Váš partner to všetko vezme do svojich rúk. Z Vás tak môžu opadnúť všetky starosti. Stačí len vyjadriť svoje požiadavky, predstavy a túžby. Kvalifikovaný realitný agent pripraví potrebné zmluvy, prípadne dohliadne na správnosť dokumentov, ktoré budú ponúknuté z druhej strany. Vy už sa iba dostavíte na obhliadku a môžete si byť istý, že cena nebude nadhodnotená a bude zodpovedať skutočnému stavu, pretože aj o to sa postará Váš agent. Špecializovaný tím právnych odborníkov dozrie na hladký priebeh preberania nehnuteľnosti. I v prípade, že sa rozhodnete pre prenájom bytov Banská Bystrica, realitná kancelária sa postará o všetko potrebné, aby ste neskôr neboli nemilo prekvapený. Klientove záujmy sú predsa vždy na prvom mieste. Prirodzenou súčasťou spolupráce je aj zadanie požiadavky do systému spoločnosti XEMAR. K nej bude každý deň priradená aktuálna ponuka. Ak sa tu objaví taká, ktorá bude vyhovovať zadaným kritériám, príde klientovi na mail. Môžete sa rozhodnúť, či je to pre Vás to pravé. Pokiaľ prejavíte záujem, pripraví sa rezervačná zmluva a objekt bude podržaný do doby, kým sa spíše riadna kúpna zmluva. Rezervačný poplatok je zárukou seriózneho jednania a bude Vám prirátaný ku kúpnej zmluve. Akonáhle sa zrealizujú všetky nutné kroky (hypotéka, zápis do katastra, príprava zmlúv), môžete si svoju nehnuteľnosť prevziať.

Ani predaj viac nemusíte riešiť chaoticky

Aby ste si boli istý na 100%, mali by ste aj predaj bytovpredaj rodinných domov riešiť cez skúseného pracovníka realitnej kancelárie. Okrem toho, že získate pocit bezpečia, celý proces prebehne oveľa rýchlejšie, ako keby ste to realizovali bez pomoci. Vaša nehnuteľnosť bude ponúknutá na trhu za najvyššiu možnú cenu a bude sa čakať na reakcie kupcov. Garantujeme Vám, že odborníkovi sa podarí predať nehnuteľnosť za oveľa vyššiu cenu a v oveľa kratšom čase ako laickému predajcovi. Znalec vie, čo si môže dovoliť a aká cena je skutočne adekvátna. Nikto ho teda iba tak jednoducho neoklame. Okrem toho vie, že nehnuteľnosť je nutné pred predajom pripraviť, a tak zvýšiť jej atraktivitu.

Ak ste sa ocitli v situácií, že chcete, potrebujete alebo musíte kupovať či predávať nehnuteľnosť, potom jedine s odborníkom. Uzatvorte s ním sprostredkovateľskú zmluvu a nechajte sa informovať o každom jeho kroku. Takto sa môžete venovať aj iným veciam, pretože budete vedieť, že o tento problém je dobre postarané. Kvalitná realitná kancelária, akou XEMAR zaručene je, vypracuje prezentáciu a ponuku vloží na všetky známe realitné servery. Vám už zostava iba počkať si na výsledok. V prípade, že hľadáte bezproblémovú cestu do sveta realít, tak ste ju práve našli. 

Foto: xemar.sk