Tenisky sa hodia ku každému outfitu

0
3580

Moda letí ako japonské rýchovlaky. Nachvíľu sa zastavia, no o pár sekúnd sú už tak ďaleko, že ich nevidíte. Ale môžete si byť istý, že sa opäť vrátia. Presne taká istá je aj móda. Aj tá sa vracia, nie tak pravidelne ako vlaky v Japonsku, ale vracia sa. A na aký módny rýchlovlak by ste mali nasadnúť, aby ste sa zviezli na koľajniciach súčasných trendov? Tento rok je späť hippie móda zo 70. rokov, vojenský štýl, bordová farba, univerzálne dámske bežecké tenisky ku každému outfitu a pastelové farby.

Hippie móda je späť

Okrúhle okuliare, skinny jeans a zvoncové nohavice, kvetinové čelenky, kvetový vzor, tielka. To všetko je dámske módne oblečenie, ktoré sa po 50 rokoch objavuje opäť na scéne. A čo vy? Už máte niečo z tejto roztomilej hippisáckej módy vo svojej skrini či na sebe?

Vojenský štýl

Vojenské retro dámske bundy sú v kurze. Či už elegantný alebo ležerný štýl. A nielen bundy, ale aj vojenské saká a nohavice. Nemusíte sa toho vôbec báť, nikto na vás nebude kričať „Pozor!“ a ani „Pohov!“. Môžete si dopriať pohodlie, ktoré je v móde. Win-win situácia.

Marsala je farbou roku 2015

nm_5727_1Marsala alebo aj vínová či bordová farba je bezkonkurenčne farbou tohto roku. Ale pozor, s kúskami v tejto farbe by ste mali byť opatrné. Jeden, maximálne dva kúsky a aj z toho jeden doplnok, naraz. A opatrne aj s farbami, ktoré s marsalou kombinujete. Ideálne je, keď ju skombinujete s tmavomodrou, ťavou či béžovou farbou.

Tenisky ku všetkému

Je to zaujímavá móda, nie všetkým ženám sa páči a niektoré ju za to dosť kritizujú. Ale je to veľmi žiadaný trend hlavne kvôli tomu, že vaše nohy sú ako v bavlnke. Je jedno či máte ležérnejšie šaty, rifle či šortky, tenisky sa k tomu hodia. Nemusíte sa báť ani pestrých farieb či trošky extravagancie, ak si obujete plátenky s rozprávkovými postavičkami, kvietkami či mačičkami. Lebo vyjadriť seba samú, o tom je dnešná móda.