Zombie plán skutočne existuje!

0
5966

5 podivných faktov o Pentagonskom anti-zombie pláne

Pentagon má plán pre prípad útoku zombie!

Americké ministerstvo obrany vytvorilo detailný scenár pre možnú „zombie“ inváziu. Stratégia známa ako “CONPLAN 888“ nie je vtip. Bola vytvorená Pentagonom pre „uskutočnenie vojenských operácií na ochranu „ne – zombie“ obyvateľov pred hrozbami skupín zombie.”

Plán zahŕňa reakcie na hrozby patogénnych zombie (vytvorených pomocou infekcie), na vesmírne zombie a na kuracie zombie (oni naozaj existujú!).

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť:

Nie je to žart

Americká armáda momentálne neočakáva obsadenie krajiny „zombíkmi“, no podľa ich činov a plánov to tak vyzerá.

Spoločné plánovanie operácie zahŕňa organizovanie medzi niekoľkými ozbrojenými zložkami. Je to zložitá úloha a tréning môže byť obtiažny. Ak sú v pláne uvedené skutočné krajiny, verejnosť bude veriť, že aj plán je reálny.

Existuje 8 druhov zombie

Anti-zombie plán pokrýva niekoľko hrozieb.

1. Choroboplodní zombie sú stvorení infekčným činidlom.

2. Rádioaktívnych zombie vytvorilo extrémne množstvo žiarenia.

3. Zombie “zlej mágie” sú utvorení okultnými experimentmi. 

4. Space zombie pochádzajú z vesmíru alebo z mimozemských toxínov.

5. Asteroidy a jadrové kozmické žiarenia môžu zmeniť ľudí na zombie a ovplyvniť  pevninu alebo populáciu na Zemi. 

6.Vegetariánske zombie sa živia rastlinami, nemali by ohroziť ľudí priamo, ale môžu zničiť základné potravinárske plodiny. Namiesto typického stonania “braaaaains” šomrú “graaaains”.

Kuracie zombie

Na rozdiel od predošlých, kuracie zombie sú jediný druh ,ktorý „skutočne existuje“.

Kuracie zombie sú staré nosnice, ktoré sú už nerentabilné pre chovateľov hydiny. Najlacnejší spôsob, ako sa zbaviť týchto vtákov, je ich v eutanázii premeniť na kompost. Poľnohospodári vtáky zabijú oxidom uhoľnatým, ale tie, čo ešte prežili, sa niekedy snažia vyjsť z hromady mŕtvych kurčiat – vtedy pripomínajú zombie.

Právne postavenie zombie

Kurčatá a iné zombie nie sú ani ľudia, ani zvieratá. Jediný spôsob, ako efektívne zabíjať zombie, je rana do hlavy. Bezpečné zbavenie sa mŕtvoly je spálenie. 

Zavolajte CDC

Účinnou reakciou na útok zombie je zapojenie Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb – CDC, ktorý  je najlepším zdrojom pre zatlačenie pandémie

Nuž, ako vidíme, možné je naozaj všetko. Nemyslíte, že je čas, aby ste sa aj vy pripravili na prípadný útok týchto “neživých” tvorov? 

Zdroj: livescience.com

Foto: livescience.com, denverlibrary.org