Naskočte do rozbehnutého IT vlaku prostredníctvom Cisco kurzu

0
804
Naskočte do rozbehnutého IT vlaku prostredníctvom Cisco kurzu

Rozvoj vo svete IT je ako nekonečná cesta, no s Cisco kurzami zaručene vykročíte tou správnou nohou. Získajte nevyhnutné znalosti a certifikáciu Cisco CCNP, aby ste sa stali kľúčovou postavou na pracovnom trhu.

Začnite s Cisco kurzom

Ak ste IT nadšenec alebo ak sa už v tomto odbore pohybujete, začiatok s kurzom Cisco CCNA bude pre vás správnym krokom. Tento Cisco kurz poskytuje základné zručnosti pre prácu so sieťami a IP adresáciou. Pokročilí užívatelia majú príležitosť špecializovať sa na rôzne oblasti prostredníctvom širokej škály Cisco CCNP kurzov.

Certifikácia, ktorá niečo znamená

Výber správneho miesta pre svoje školenie je kľúčový. ALEF Training Center, jediný Cisco Learning Partner Specialized v strednej a východnej Európe, vám poskytne nielen teoretické znalosti, ale aj praktické skúsenosti. Získaniu certifikátu tak bude predchádzať dôkladné pripravenie na skúšky a reálne príklady z praxe.

Predbehnite konkurenciu s Cisco CCNP

Rozvoj vo vašej kariére získaním CCNA certifikátu ešte len začína. Cisco Certified Network Professional (CCNP) kurz je ďalším krokom, vďaka ktorého sa dostanete medzi najviac žiadúcich IT pracovníkov. Rozšírte svoje znalosti v oblasti sietí, routingov a switcherov a otvorte si dvere ku komplexnejším projektom a vyšším platovým triedam s Cisco CNNP kurzom.