ExoWeb: Jednoduchý nástroj na tvorbu webstránok a eshopov

0
906
nástroj na tvorbu webstránok

Nemáte predošlé skúsenosti s programovaním a chceli by ste si vytvoriť kvalitnú stránku? Našťastie, v dnešnej dobe existuje nástroj, ktorý vám to dokáže umožniť. Je ním ExoWeb. O čo vlastné ide?

Vo všeobecnosti sa jedná o nástroj, ktorý umožňuje svojim používateľom vytvoriť si vlastnú stránku, a to bez predošlých skúseností s programovaním, čo je skutočne veľká výhoda. Webstránka tak môže byť vytvorená na akomkoľvek elektronickom zariadení. Následne ju môžete aj spravovať cez notebook, mobil alebo tablet.

Kvalitné stránky

Možno si práve hovoríte, že bez programovania si kvalitnú stránku nezaložíte, no nie je to tak. Cez ExoWeb si jednoduchým spôsobom dokážete založiť aj perfektný eshop. Postačí, keď si vyberiete dizajn podľa vlastných predstáv, pridáte doňho následne svoj obsah a ten môžete publikovať. Veľmi jednoduchý a intuitívny postup vám zaručí bezproblémové ovládanie, čo je zaručene obrovská výhoda pre všetkých.

Nielen pre skúsených

Stránku si môže založiť skutočne každý. Nemusíte byť skúsení a vyštudovaní na to, aby ste to zvládli. Aj exo hosting vám ponúka jednoduchý spôsob, vďaka ktorému si stránku alebo eshop založíte v priebehu niekoľkých minút. Nie je na tom nič komplikované, čo by vám mohlo robiť problémy, preto neváhajte tieto služby využiť aj vy. Okrem iného, celý web je v slovenčine, čo znamená, že vy nemusíte vedieť po anglicky na to, aby ste si dokázali vytvoriť vlastnú webstránku.

Výhodou je aj skutočnosť, že teraz si môžete vyskúšať bezplatnú verziu na 14 dní zadarmo. K vytvoreniu stránky vám bude poskytnutý aj kompletný videonávod, takže rozhodne s ničím nebudete mať problém. Potrebovať budete len elektronické zariadenie ako mobil, notebook alebo tablet a tiež internetové pripojenie. To je všetko, následne môžete tvoriť.