Výhody nabíjacích staníc pre firmy

0
999
Výhody nabíjacích staníc pre firmy

Elektrické vozidlá sa stávajú čoraz obľúbenejšími a mnohí ľudia sa prispôsobujú životnému štýlu elektromobility. Čím viac ľudí prechádza na batériové vozidlá, zvyšuje sa aj potreba budovania nabíjacích staníc.

Budovanie nabíjacích staníc pre firmy

Práve budovanie nabíjacích staníc sa pomaly stáva normou pre podniky s parkovacími miestami, aby umožnili nabíjanie pre svojich zamestnancov a zákazníkov, ktorí vlastnia elektrické autá.

Ak firma umožní nabíjanie elektromobilov pre svojich zákazníkov a zamestnancov, môže byť o krok vpred pred svojimi konkurentmi a získať si úplne nové publikum. Nielenže bude ponúkať doplnok k svojim službám, ale z inštalácie nabíjacích staníc pre elektromobily môže firma aj zarábať.

Zabezpečte svoje podnikanie v budúcnosti

Vládny tlak na podniky, aby prijímali ekologickejšie rozhodnutia o vozidlách, ktoré poskytujú svojim zamestnancom, sa pravdepodobne v nasledujúcom desaťročí zvýši. Pre tých, ktorí si chcú vytvoriť konkurenčnú výhodu a byť vybavení na to, aby sa v blízkej budúcnosti vyrovnali s výrazným rozšírením trhu s elektrickými vozidlami, je inštalácia nabíjacích staníc pre elektromobily už teraz inteligentným krokom do budúcnosti.

Nabíjanie zvyšuje návštevnosť

Ak máte druh podnikania, ktorý bude profitovať zo zvýšenej návštevnosti, prítomnosť nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá k tomu môže výrazne prispieť. Majitelia elektromobilov vždy hľadajú pohodlnejšie miesta na nabíjanie svojich áut. Počas nabíjania by sa títo návštevníci mohli dokonca zmeniť na zákazníkov.

Podpora hodnôt značky

Ak je vaša značka postavená na udržateľnosti alebo povedomí o životnom prostredí, umiestnenie nabíjacích staníc na vašich parkoviskách môže prispieť k vnímaniu a príťažlivosti podniku.

Jednoduchá správa nabíjacej stanice

Či už sa jedná o samostatne stojaci pillar alebo wallbox na stenu, správa nabíjacej stanice vôbec nemusí byť komplikovaná. Slovenský výrobca nabíjacích staníc a inteligentného nabíjacieho systému, AgeVolt, umožňuje majiteľom mať nabíjacie stanice v plnej správe. Okrem toho firma ponúka Digitálnu platformu, vďaka ktorej môžu majitelia nabíjacích staníc ponúkať nabíjanie určitej skupine alebo verejnosti, a to všetko za podmienok, ktoré si sami určia. A na druhej strane, majitelia elektromobilov dokážu jednoducho a rýchlo nabíjať, a to bez komplikovanej registrácie.