3 dobrodružstvá, ktoré by ste mali toto leto zažiť

0
1293
3 dobrodružstvá, ktoré by ste mali toto leto zažiť

Zostáva len pár dní a začne pravé leto. Obdobie plné zábavy a nových zážitkov. Spravte si aj vy toto leto nezabudnuteľné vďaka dobrodružstvám, ktoré vás naplnia nepoznanými emóciami. Ktoré dobrodružstvá by ste mali zažiť?

1. Zážitok pre dvoch

Zamilovaní ľudia túžia všetko robiť spolu. Doprajte si letné dobrodružstvo, ktoré zažijete vo dvoch. Darčeky pred dvoch a okamihy vo dvojici, k tomu letný pocit slobody … chvíle, na ktoré sa nezabúda sú tu. Pre dvoch sú ideálne akcie, kde si môžete dopriať intímne chvíle. Napríklad počas letu balónom.

Vedeli ste, že let balónom sa dá rezervovať len a len pre vás? Nemusíte byť obklopení cudzími ľuďmi, nemusíte znášať cudzie reči. V balóne s vami síce bude pilot, ale ide o skúsených sprievodcov, ktorí vedia, kedy mlčať. Na let balónom si smiete zobrať fľašku šumivého vína a malý snack. Alebo pribaľte ešte niečo menšie, a to zásnubný prsteň. Pozor na to, aby vaša milá od prekvapenia nevypadla z koša balóna.

2. Let bez lietadla

Možno nemáte čas, možno nemáte dostatok financií, aby ste si dopriali leteckú dovolenku. Nezúfajte, pretože lietať sa dá aj bez lietadla. Takéto lietanie umožňuje letecký simulátor. Nie je to hračka pre malé deti. V kokpite všetko vyzerá identicky ako v reálnom lietadle. Po ruke máte rozmanité ovládacie prvky a lietadlo je plne vo vašich rukách.

Celý let smiete navoliť podľa vašej odvahy a túžby po pokojnom či extrémnom lete. Nasimulovať sa dá búrka, silný vietor, blesky, turbulencie, ale tiež mierny let v krásnom počasí. Zvolíte si taktiež trasu, nad ktorou chcete letieť. Chcete si užiť vyhliadku nad hlavným mestom? Zvolíte let nad Bratislavou. Milujete hory? Zvolíte len na Tatrami. Letecký simulátor je zážitok, ktorý stojí za to!

3. Očarujúce vyhliadky

Očarujúce vyhliadky je možné zažiť na horách, počas výstupov, na prechádzke cez koruny stromov, vďaka výhľadu z vysokej budovy. Alebo vďaka vyhliadkovému letu. Vyhliadkový let je úplne o niečom inom, ako keď letíte klasickým lietadlom. Počas štartu alebo pristávania si nedokážete užiť pohľad na svet pod vami. Vyhliadkové lety sú priam relaxačné a máte dostatok času sa kochať pohľadom na rôzne lokality Slovenska.

Perfektné je, že okrem lokality sa dajú vybrať typy lietadiel. K dispozícii je malé dopravné lietadlo, vrtuľník a dokonca motorové rogalo. Vyhliadkové lety sa dajú okoreniť. Nebudete letieť cez deň, ale v noci. Nočné vyhliadkové lety odporúčame zažiť vo dvoch.