Hľadáte darček pre milovníkov adrenalínu? Tandemový zoskok je skvelá voľba!

0
1422
Hľadáte darček pre milovníkov adrenalínu? Tandemový zoskok je skvelá voľba!

Nájsť niekomu vhodný darček je pomerne náročné. Predsa len, každý človeka je iný. Má iné záujmy, preferencie a možnosti. V prvom rade by ste sa preto mali zamerať na konkrétnu osobnosť a až tak sa púšťať do kúpi darčeku. V tomto článku vám však prinášame popis tandemového zoskoku a dôvody, prečo sa tento darček oplatí.

Adrenalínové darčeky jednoducho majú niečo do seba. Ich kúpa sa preto z viacerých dôvodov vyplatí. Napríklad, sú ľahko zapamätateľné, pretože obdarovaní si takýto typ darčeku zapamätajú určite viac ako niečo materiálne. Ak aj vy patríte medzi tých, ktorých už jednoducho nebaví kupovať neustále klasické materiálne darčeky, ste tu správne!

Už žiadne kytice kvetov, čokolády či fotoalbumy. Výborným riešením je v tomto prípade tandemový zoskok, ktorý prináša množstvo benefitov. O tých si povieme niečo viac práve v nasledujúcich riadkoch tohto článku. Preto sa pohodlne usaďte a nechajte sa inšpirovať.

Darček vhodný pre všetkých

Možno si práve hovoríte, že tandemový zoskok určite nie je pre každého, no v tom prípade ste na omyle. Ide totiž o darček, ktorý je určený pre ženy, mužov, ale aj deti rôzneho veku. Samozrejme, čo sa týka detí, vy sami musíte uznať, kedy je dané dieťa dostatočne vyzrelé na takýto druh adrenalínového darčeku. Predsa len, potrebná je aj istá zodpovednosť. Výška zoskoku je však už detí do 12 rokov 3000 metrov a už dospelých ide o 4000 metrov. Určite si to preto užije každý obdarovaný, bez ohľadu na daný vek.

Voľný pád je samozrejmosťou

V rámci darčeku v podobe tandemového zoskoku zažijete aj úžasný voľný pád, ktorý trvá po dobu približne 55 sekúnd. Konkrétna doba však závisí od váhy pasažiera, pochopiteľne. Zaujímavosťou je, že rýchlosť počas voľného pádu je až neuveriteľných 200 km/hod. Táto rýchlosť je skutočne obrovská a už z tohto faktu vieme, že ide o darček, ktorý si užije každý. Možno si práve hovoríte, že tandemový zoskok môžete darovať len niekomu, kto je veľmi odvážny, no nie je to tak. Tento darček je vhodný pre všetkých, pretože slúži aj na prekonávanie vlastných limitov.

Dostatočná dĺžka letu padákom

Skok padákom trvá po dobu 7 minút. Táto doba je postačujúca na to, aby si obdarovaný dostatočne užil. Skok padákom je tak určite nezabudnuteľný. Okrem iného, zaručené je aj bezpečné pristátie. Po pristáti dostane obdarovaní špeciálny certifikát o absolvovaní zoskoku. Výhodou je aj to, že nebudete potrebovať žiadnu lekársku prehliadku a riešiť tak ďalšie starosti.

Tak neváhajte a zaobstarajte svojim blízkym tandemový zoskok aj vy. Určite ide o výhodné riešenie, ktoré poteší každého. Niektorí sa možno budú spočiatku prekvapení, no určite to stojí za to.