V ponuke SWAN-u pribudla známa služba HBO GO

0
2429

Portfólio známej slovenskej firmy SWAN sa rozrástlo opäť o ďalšiu službu. Po novom sprístupnila pre svojich zákazníkov službu HBO GO, vďaka ktorej si užijete opäť viac zábavy. Môžete sa tak tešiť nie len na najnovšie filmové trháky, ale aj na úspešné seriály. Chcete túto službu získať aj vy?

Čoraz väčšej obľube, či už u nás na Slovensku alebo v susednom Česku, sa teší známa služba HBO GO od populárnej zahraničnej stanice HBO. HBO GO je služba, ktorá umožňuje neobmedzený prístup k viac ako 5 000 hodín obsahu. Tým sa nemyslia staré a nezaujímavé filmy či dokumentárne seriály. Práve naopak, významnú a hlavne zaujímavú časť pravidelne aktualizovaného obsahu tejto knižnice, tvoria oceňované filmové trháky a seriály, ktoré pochádzajú priamo zo slávneho Hollywoodu, či priamo z dielne samotného HBO.

Ak teda patríte k seriálovým, či filmovým fanatikom a radi si sledujete najnovšie seriáli a filmy z pohodlia domova, alebo máte radi filmy bez prerušovania častými reklamami, službu HBO GO si jednoducho zamilujete. Okrem rozsiahlej knižnice ponúka služba HBO GO aj živé prehrávanie programu HBO.

Mám na ňu nárok aj ja?

Potešíme vás. Ak patríte k zákazníkom spoločnosti SWAN a využívate službu SWAN Multimédia s aktivovaným balíčkom HBO alebo Domáce kino, na túto službu máte nárok aj vy.

Aktivovať si ju tak môžete len za 1 € mesačne, bez rozdielu na to, či už patríte k novým alebo starým zákazníkom. Výhodou je, ako je už u SWAN-u zvykom, kompatibilita a široké portfólio zariadení, na ktorých môžete túto službu bez problémov využívať. Patrí tu tak samozrejme Smart televízor s pripojením na internet, počítač, tablet a chýbať nemôže ani smartfón.

Jednoducho, obľúbenú HBO GO službu budete mať stále so sebou. Špičkový obsah si tak môžete pozrieť hocikde, kde je pripojenie na internet.

Ako si aktivovať službu?

Ak teda patríte k už spomínaným zákazníkom SWAN-u a máte aktivovaný balíček HBO, alebo Domáce kino, službu si môžete rýchlo a jednoducho aktivovať hneď niekoľkými spôsobmi.

Tým najrýchlejším je možnosť aktivácie priamo cez menu prijímača, teda set-up boxu. Využiť však môžete aj aktiváciu zavolaním na non-stop linku zákazníckej starostlivosti, alebo osobne v niektorom zo SWAN centier, kde získate prihlasovacie údaje, cez ktoré sa zaregistrujete na webovej stránke www.hbogo.sk. Tam sa dozviete aj ďalšie informácie o tejto službe a aktivovať si ju tak môžete ešte dnes.

Na všetky zariadenia

Ako ste sa už mohli dočítať vyššie, služba je široko dostupná na multimediálne zariadenia – smart tv, počítač, smartfón a tablet. Na týchto zariadeniach si tak môžete službu bez problémov užívať naplno, pričom vybrané relácie je možné sledovať naraz na dvoch zariadeniach súčasne.

Službu HBO GO je tak možné sledovať buď cez webový prehliadač alebo priamo cez aplikácie, ktoré sa dajú zdarma stiahnuť ako na populárny operačný systém Android, tak aj na operačný systém iOS. Aplikáciu tak ľahko nájdete v Google Play a App Store.

Stále nový obsah

Patríte k milovníkom dobrých filmov či seriálov? Tak sa máte na čo tešiť. Vďaka službe HBO GO, ktorú ponúka aj spomínaná spoločnosť SWAN, sa môžete tešiť na tie najnovšie filmy a seriály, ktoré sú dennodenne aktualizované, takže vám naozaj nič neunikne. Tie najnovšie trháky nájdete v sekcií „už čoskoro“ a vychutnať si ich tak môžte v pohodlí domova.

V ponuke knižnice je na výber aj niekoľko filmov pre mladšiu časť publika, ako Disney rozprávky a seriály, ktoré zabavia nejedno dieťa či tínedžera. Jednoducho more obsahu na jednom mieste, ktoré je dostupné priamo z vašej obývačky.

Všetko v jazyku, ktorému rozumiete

Nemusíte sa už báť cudzojazyčných filmov, keďže v knižnici HBO GO nájdete všetky filmy s dabingom alebo titulkami v jazyku, ktorému rozumiete. Vďaka tomu sa tak už nemusíte snažiť prekladať si film alebo najnovšie seriály, a tak si môžete v pohode vychutnávať film či seriál, ktorý vás baví.

Navyše, pri každom filmovom titule nájdete všetky užitočné informácie o danom filme, ako dĺžku, preklad, rok, hodnotie IMDb či hodnotenie a odporúčanie užívateľov. Vďaka tomu si tak môžete vybrať, ktorému filmu dáte prednosť na základe recenzií a hodnotenia. Je tak len na vás, čo si vyberiete.

Služba HBO GO rozhodne medze nekladie a to všetko len za 1 € na mesiac. Ak po tejto službe túžite aj vy, viac informácií sa dozviete na stránke spoločnosti SWAN, kde sa môžete informovať aj o ďalších balíčkoch na nonstop infolinke zákazníckej podpory.