TENNANT – to sú upratovacie a umývacie stroje najvyššej kvality

0
1263

Potrebujete vybaviť svoju firmu či obec upratovacou a čistiacou technikou? Bezkonkurenčnú kvalitu čistiacich, upratovacích a zametacích strojov ponúka spoločnosť TCS Slovenská republika, s. r. o., ktorá ponúka kvalitné stroje spoločnostiTENNANT. V ponuke nechýbajú podlahové umývacie automaty, priemyslové vysávače a ďalšie potrebné vybavenie.

Stroje a technika spoločnosti TENNANT má závody po celom svete – v USA, v Holandsku, vo Veľkej Británii, v Číne alebo v Brazílii. Firma sa riadi firemným sloganom: „Vytvárať čistejší, zdravší a bezpečnejší svet“ a tomu je podriadená aj celá jej produkcia. Tá nie je len o ponuke stojov ako takých, ale o nájdení najvhodnejšieho riešenia, ktoré práve vy potrebujete. To nájdete v rozmývacích strojoch, leštičkách, vysúšačoch, čističoch kobercov, v zametacích strojoch, aj v rozmanitej škále špeciálnej mechanizácie a komunálnej techniky.

Umývacie stroje s chodiacou obsluhou

Jedným z najžiadanejších produktov sú umývacie stroje s chodiacou obsluhou značky TENNANT. Sú to pomocníci pre profesionálov s výbornou funkčnosťou, určení pre komerčné aj priemyselné využitie. Na výber sú rôzne typy, ktoré sa líšia šírkou záberu umývanej plochy, ale aj veľkosťou nádržky na čistiaci roztok či odpadnú vodu. Firma ponúka produkty s batériovým pohonom pre pohodlnejšiu prácu, aj s tichým chodom pre spríjemnenie pracovných podmienok a možnosť využívania strojov behom bežnej prevádzky v kanceláriách či v priemyslových priestoroch.

Umývacie stroje so sediacou obsluhou

5680-rightZnačka TENNANT ponúka taktiež niekoľko modelov umývacích strojov pre sediacu obsluhu. Tieto stroje sa využívajú pre údržbu väčších plôch, často v priemysle. Umývacie stroje so sediacou obsluhou majú batériový pohon, ale k dispozícii sú aj s pohonom na LPG alebo dieselové umývacie stroje. Všetky produkty TANNANT sú zárukou vysokého výkonu a kvality. Radia sa celosvetovo medzi absolútnu špičku.