Prečo cestovať s požičaným vozidlom na víkendový pobyt?

0
1158

Nedá mi, aby som sa s Vami nepodelila o skutočne skvelý zážitok i príjemnú skúsenosť s jednou TOP spoločnosťou. Pred mesiacom sme sa s priateľom vzali, no stále sme nemali doriešenú svadobnú cestu. Obaja sme pracovne veľmi vyťažení, zastupujeme vysoké posty a iba nedávno sa nám rozbehli sľubné projekty. Preto sme nemohli z práce odísť na dlhšie ako je víkend, prípadne máličko predĺžený. Z tohto dôvodu u nás zvíťazilo Rakúsko. Známi nám odporučili, aby sme na takýto pobyt cestovali požičaným autom, údajne je to dnes bežný štandard. Skúsili sme to a neľutujeme. Zistili sme, že cestovať takouto formou nám vyhovuje. 

Začiatok cesty za objavovaním krás juhovýchodného Rakúska

S manželom žijeme v Poprade, a keďže má u nás pobočku aj líder v požičiavaní automobilov, rozhodli sme sa obrátiť priamo na neho. Na slovenskom trhu je už 18 rokov a všetci, čo využili jeho služby, nedajú na neho dopustiť. Nejde o spoločnosť, ktorá by svojím úspechom zaspala na vavrínoch, práve naopak, ponúka pestrú paletu vozidiel rôzneho typu s priemerným vekom 8 mesiacov. Maximálny nájazd na vozidle je okolo 30.000 kilometrov a nadštandardom je i 24 hodinová asistenčná služba či možnosť rezervovať si vybrané auto cez internet. Musím tiež podotknúť, že definitívne nás presvedčila atraktívna ponuka práve na víkendové prenájmy. Spoločnosť ich predĺžila až o 400 km, a teda ide už o 1.000 km limit. My sme cestovali do Loipersdorfu, čo je z Popradu niečo cez 850 km, takže všetko do seba perfektne zapadalo. Naša cesta za objavovaním krás juhovýchodného Rakúska sa mohla začať. Cestovať s istotou a pohodlne je na nezaplatenie. 

Najkrajší víkend v živote

Myslím, že teraz je ten správny čas, aby som prezradila meno partnera, ktorý stál vo veľkej miere za najkrajším víkendom v mojom živote. S hrdosťou Vám oznamujem, že ide o spoločnosť AVIS.

S manželom sme pred svadbou chodili spolu jedenásť rokov, a teda od strednej školy. Spoločne sme boli na rôznych luxusných dovolenkách, no tento víkend bol skutočne nezabudnuteľný. Možno preto, že sme ho strávili už ako manželia, alebo i z tohto dôvodu, že všetko prebiehalo tak prirodzene. V slnkom zaliatej panoráme malebného termálneho regiónu sa nachádzal náš hotel, ktorý bol ako stvorený na prežitie romantických chvíľ. S vypožičaným Volkswagenom Golf VII sme spoznali mnoho nádherných miest tejto oblasti. Po troch úžasných dňoch som nastúpila do práce ako znovuzrodená. 

Chceme repete

vikendove_prenajmy

Nádherné spoločné chvíle podčiarknuté spokojnosťou so spoločnosťou AVIS si určite zopakujeme. Nenašli sme jedinú chybičku, ktorú by sme tejto autopožičovni vytkli. Profesionálny personál nám podal všetky potrebné inštrukcie. Nemuseli sme pochybovať o perfektnom stave vozidla, a teda nám odpadli starosti o jeho technickú údržbu. Garancia dohodnutej ceny a fair podmienky boli dodržané do bodky. Môžeme iba potvrdiť, že táto autopožičovňa si právom zaslúži opätovne udelené ocenenie Superbrands. V podstate ide o to, že odborná komisia vyberie značky, ktoré majú vo svojej oblasti výbornú povesť, zákazníci ich milujú a spájajú sa s pozitívnymi emóciami. A značka AVIS takouto zaručene je. 

Foto: kuscheln-romantik.com, avis.sk