Krásna na dovolenke aj bez starostí

0
942

Najobľúbenejšie obdobie v roku je už tu. Aj keď nie všetci obľubujeme horúce leto, predsa len sa tešíme zo slnečných dní, keďže teplota vonku nestúpa tak vysoko, ako po minulé roky. Radosť máme najmä z voľna, ktoré nás čaká.

Dovolenka je oddych pre každého, keďže najmä teraz sa môžeme tešiť z ničnerobenia, alebo navštíviť zaujímavé miesta aj v zahraničí. Dlhšie voľno v práci si teda vieme naplno vychutnať, veď aj keď ho máme aj na konci roka, predsa len sa najmä my ženy viac venujeme domácnosti a vareniu, a na oddych tak jednoducho nezostáva čas.

Leto si na rozdiel od toho môžeme zorganizovať presne tak, ako chceme. Aj preto sa v poslednom čase najväčšiemu záujmu teší all inclusive, ktoré cielene vyhľadávame. Jednoducho nechceme letnú dovolenku stráviť hoci pri mori, no s varením. Miesto pre Váš dokonalý oddych si teda môžete nájsť sama a plne vychutnať podľa svojich predstáv.

Nielen na dovolenke, no práve v tomto období sa oveľa viac zaoberáme aj vlastný vzhľadom. Ľahké letné oblečenie a len minimum make-upu totiž veľa maskovať nedovolí, a tak sa aj diétam v tomto období darí. Nie je to však len o hmotnosti. Ak chcete leto prežiť bez nutnosti použiť žiletku, či depilačný vosk, jednoznačne je správny čas na návštevu laserovej epilácie. Práve vďaka tomuto ošetreniu sa chĺpkov zbavíte natrvalo.

Dnes si svoj vzhľad môžeme vylepšovať nielen pomocou kozmetiky, ale aj vďaka odborníkom. Podobne sa teda môžete zbaviť vrások, ale si môžete dať zväčšiť aj pery, a to priamo v Bratislave. Všetky potrebné informácie, ako aj objednať sa môžete na www.cosmed.sk.

 

FOTO: cosmed.sk