Pozor na sex: Prepojí vás aj s láskou na jednu noc

0
2124

Patríte k prelietavcom, ktorí radi striedajú partnerky hoci aj každý deň? Možno budete prekvapený, ale sex vás prepája s dušou toho druhého. Ak teda máte sex s niekým, s kým si vôbec nerozumiete, môže to nechať následky na kvalite vášho života. Vhodnejšie je zvoliť tantrickú masáž, pri ktorej sa sexuálne energie nemiešajú.

Striedanie partnerov namiesto jedného stáleho?

Mnohí ľudia, ktorí aktuálne nemajú žiadny vzťah, riešia nedostatok sexu striedaním náhodných známostí na jednu noc. Iní týmto spôsobom liečia rany a krivdy z nevydarených partnerstiev. Nezáväzný sex im pomáha zabudnúť a vyrovnať sa s bolesťou. Prečo sa však ráno cítia nepríjemne, hoci si noc “užili”? Dôvodom môže byť miešanie sexuálnych energií, ktoré k sebe vôbec nepasujú. Intímne zblíženie spôsobí energetickú búrku, ktorá dokáže nejedného vyviesť z vnútornej rovnováhy.

Nebezpečné energetické prepojenie

Každý z nás má nastavenie vnútornej sexuálnej energie na istom leveli. Navyše, našu energiu ovplyvňuje každý sexuálny partner. Pokiaľ si s ním rozumiete, vaše energie sa prepoja a pozitívne pôsobia na vaše vnútro. Preto sa po milovaní s dlhodobým partnerom cítite dobre. Pokiaľ však známosti striedate a narazíte na takú, ktorá k vám nepasuje, nič pozitívne si neodnesiete. Náhle zmeny nálad, vnútorná nestálosť, nadmerná podráždenosť či nechuť na ďalší sex sú len niektoré z bežných následkov. Ako im zabrániť? Skúste staviť na tantra masáž.

Tantra zabráni všetkým nebezpečným prepojeniam

Pravidelná erotická masáž je jednoduchou kompenzáciou nedostatku sexu. Pri nej sa o vás stará vyškolená masérka. K žiadnej výmene sexuálnych energií nedochádza. Práve naopak, tá vaša bude usmernená správnym smerom. Keďže sa pri tantra erotic massage jedná nielen o fyzický, ale aj psychický proces, vylieči sa i nejedno zlomené srdce. Tantra nás učí prežívať pôžitky na vyššej úrovni, vnímať samého seba a dokáže zdvihnúť kvalitu sexuálneho života na nový level.

Či už ste vo vzťahu alebo nie, pamätajte, že každé intímne zblíženie necháva za sebou stopu. Je len na vás, aby ste sa rozhodli, či sa necháte pozitívne alebo negatívne ovplyvniť. Bezpečnou voľbou je tantra masáž, ktorá kladie špeciálny dôraz na to, aby ste sa po vzrušujúcom zážitku cítili čo najlepšie.