Koho a ako potešiť fotohrnčekom?

0
1213

Fotohrnček je krásny darček, ktorým potešíte takmer kohokoľvek. Je to ale darček stokrát inak. Každý má svoju vlastnú hodnotu a zahreje nielen čaj vnútri, ale aj hrnček pri srdci. Blíži sa čas obdarovávania a vy sa môžete inšpirovať, koho a ako by hrnček s fotkou mohol potešiť. Potlač hrnčekov je totiž stále obľúbenejším spôsobom, ako potešiť blízkych.

Darček pre mamičku

Keď sa mamičky musia po niekoľkých rokoch strávených s deťmi vydať do práce, každý deň len počítajú hodiny a myslia na svoje ratolesti. Ak necháte na hrnček vytlačiť fotografiu detí, mamička bude mať svojich nezbedníkov v práci stále na očiach, ako by tam boli s ňou. Hrnček môže využiť v kancelárií na ceruzky alebo si do neho počas prestávky uvariť kávu.

Darček pre otecka

Aj otecka určite potešia fotografie jeho detí. Možno by tiež ocenil napríklad fotografiu s jeho milovanou motorkou alebo drahým autom. Prispôsobte skrátka jeho hrnček jeho záľubám. Niektorí oteckovia ocenia fotografiu so svojim rybárskym úlovkom, iní s hudobnou kapelou.

Darček pre manžela

Svojmu milému môžete urobiť radosť hrnčekom s vašou spoločnou fotografiou alebo sa trochu odviazať a nechať sa odfotiť len pre neho.

Darček pre manželku

Partnerku vždy poteší, keď vyberiete vydarené spoločné fotografie alebo napríklad fotografie celej rodiny. Môžete tiež nechať vyrobiť párové hrnčeky, ktoré k sebe budú pasovať. S každým dúškom si na vás vaša drahá polovička spomenie, aj keď budete práve ďaleko od seba.

Darček pre babičku a dedka

Starí rodičia určite ocenia hrnček s fotkou vnúčat. Nielenže si ich veselé tváre budú pripomínať aj v čase, keď práve deti plnia svoje školské povinnosti a nemôžu s babičkou a dedkom tráviť toľko času, ale tiež ich budú môcť ľahko ukázať návštevám.

Darček pre dcéru

Mladým slečnám môžete nechať potlačiť hrnček fotografiou s obľúbeným hercom alebo spevákom. Poteší ich aj fotografia ich domácich maznáčikov alebo iných zvieratiek. Váš psík alebo mačička na ňu budú roztomilo pokukovať vždy, keď zasadne k domácim úlohám.

Darček pre syna

Chlapcov určite nadchnú fotografie športovcov alebo napríklad obrázky z ich obľúbených počítačových hier. Ak majú radi techniku ​​a sami napríklad fotografujú, nechajte im potlačiť hrnček ich vlastným výtvorom.

Darček pre učiteľku

Hrnčekom s potlačou môžete vyriešiť aj večnú dilemu, čo darovať pani učiteľke. Nechajte jej naň vytlačiť fotografiu jej triedy. Bude tak mať príjemného parťáka, s ktorým si cez Vianoce odpočinie a vychutná si z neho varené víno.

Fotohrnček je skrátka darček, ktorým vždy potešíte. Zároveň je aj praktický. Nezostane stáť niekde v rohu poličky. Obdarovaný si s ním bude užívať chvíle pohody alebo ho využije ako držiak ceruziek, slečny napríklad ako držiak kozmetických štetcov. Bude jednoducho stále na očiach a stane sa spomienkou na celý život.