Potešte sa univerzálnou kabelkou!

0
1200

Trendy, módne výstrelky a rôzne štýly. Obklopujú nás neustále, pričom často váhame, ktorý štýl je práve „in“, čo doplniť do nášho šatníka a čo naopak vynechať. Dnes sa spoločne pozrieme na jednotlivé módne trendy, ktoré sú aktuálne práve v tomto období, pričom našim cieľom bude predstaviť Vám aj univerzálnu kabelku pre každú ženu. Poďme sa na ňu spoločne pozrieť!

Kabelka, čo má tvar a dizajn

Určite Vás neprekvapíme tvrdením, že hitom bude opäť raz kabelka s charakteristickým tvarom a dizajnom. Mnohé z Vás už tento typ kabelky majú vo svojom šatníku, viaceré však nad jej kúpou váhate. Konkrétne táto dámska kabelka je charakteristická jasným tvarom a rysmi, ktoré sú nezameniteľné. Reč je o kabelkách, ktoré majú plochý spodok a spevnené tvary tak, aby ste v nej mohli niesť aj väčší objem vecí. Úplným opakom takejto kabelky sú napríklad spoločenské kabelky menších rozmerov, do ktorých sa Vám často len s ťažkosťami vojdú doklady či drobné líčenie, ktoré musíte mať neustále pri sebe. Pri takejto štruktúrovanej kabelke sa sem-tam stretneme aj s prídavným predĺženým pútkom. Kabelka disponuje krátkymi ušami a odporúča sa jej uchopenie pevne v rukách, respektíve na predlaktí.

Čo je na kabelke také zvláštne?

Určite ste už tento typ kabelky videli. Nie každá žena však práve jej tvaru inklinuje. Medzi jej výhody však patrí ľahká kombinovateľnosť či už s elegantným oblečením, ale aj so športovým. Takéto kabelky sa nepodobajú ani na crossbody ani na spoločenské. Svojim materiálom často pripomínajú kvalitné listové kabelky, ktoré sú však oveľa menšie. Štruktúrované kabelky sú veľmi často nosené najmä v zahraničí, pričom ženy v nich ukryjú nemalú množstvo svojich vecí. Na slovenskom trhu si môžete vyberať z pestrej palety farieb, pričom Vám odporúčame najmä pastelové farby. Ak by ste mali o takýto typ kabeliek záujem, odporúčame Vám navštíviť eshop www.BellaKabelky.sk