Podporte svoju imunitu efektívne!

0
1005

Keď sa povie podpora imunity, mnohým napadnú rôzne vitamínové doplnky stravy. Vedeli ste však, že ich skutočný účinok nemusí byť ani zďaleka taký, ako sa prezentuje?

Vezmime si napríklad veľmi obľúbený vitamín C, ktorý je pre udržanie silnej imunity najdôležitejším vitamínom. Na trhu nájdete stovky rôznych vitamínových tabliet, ktoré obsahujú veľké množstvá čistého vitamínu C. Ako bežný spotrebiteľ si poviete, že pravidelné užívanie takýchto tabliet je dobrý nápad, keďže do vášho organizmu doplnia toľko čistého vitamínu. No opak je pravdou.

Problém spočíva práve v spôsobe, akým dokáže telo vitamín C využiť. Keď užijete tabletu s vitamínom C, tá sa v žalúdku ihneď rozpustí. Do tela sa tak ihneď dostane obrovské množstvo vitamínu, avšak na takúto situáciu ľudský organizmus nie je stavaný. Do krvi a príslušných orgánov sa tak z celého množstva vitamínu C dostane len mizivé percento, častokrát aj menej ako 10 % vitamínu z celej tabletky. Vy tak síce máte pocit, že do svojho tela dopĺňate dostatok vitamínu C, v skutočnosti ho však prijímate len minimum. Zvyšok vitamínu telo jednoducho nestíha spracovať a je vylúčený. Asi netreba zdôrazňovať, že takéto vitamínové doplnky stravy sú len zbytočne vyhodenými peniazmi. Našťastie, je tu ešte druhé riešenie…

Vysoká účinnosť vďaka postupnému uvoľňovaniu

Práve tu sa k slovu dostávajú vitamínové kapsuly s postupným uvoľňovaním, ako napríklad vitamín Extra C 500. Jeho výhoda spočíva práve v postupnom uvoľňovaní, a to až po dobu 8 hodín. Vďaka postupnému uvoľňovaniu dokáže telo postupne spracovať všetok vitamín C, až do úrovne takmer 100 %. Každá vitamínová kapsula je tak využitá do maximálnej možnej miery a vitamín C je v tele efektívne zužitkovaný.

Tak nestrácajte peniaze na neúčinných vitamínových doplnkoch stravy a vydajte sa aj vy cestou efektívneho vitamínu Extra C 500 s postupným uvoľňovaním! Za výhodnú cenu ho zoženiete napríklad v e-shope Greenlike.sk.