Perfektný outfit na jeseň!

0
1072

Jeseň je v plnom prúde a Vám prišli nápady, akým oblečením upútať Vaše okolie, respektíve ako vyzerať dobre aj v prípade, že je vonku teplota blížiaca sa k tým najnižším hodnotám? Čítajte ďalej a dozviete sa, ktoré pánske oblečenie je stále viac „in“ a ktorým rozhodne nič nepokazíte.

Prevláda ležérnosť

Ležérne oblečenie je stále viac v „kurze“. Mužom sa veľmi páči komfort, ktorý v tomto oblečení pociťujú a pohodlie, ktoré im neumožní iný typ oblečenia. Samozrejme, nie všetci sú naklonení k noseniu mikiny či teplákov, avšak raz za čas najmä ak trávite svoj voľný čas aktívnym pohybom, je práve toto oblečenie vhodnou voľbou.

V predchádzajúcich riadkoch sme spomenuli mikiny a tepláky. Samotné mikiny poznáme v dvoch variantoch, a to mikiny s kapucňou a bez kapucne. Ležérnejší typ predstavujú tie s kapucňou, keďže k elegantnému výzoru muža kapucňa rozhodne nepatrí. Ak je mikina z bavlny a elastanu, ako je to v mnohých prípadoch, kapucňa Vás príliš pred vrtochmi počasia neochráni. Je skôr imidžová, aj keď ju na hlave zrejme mať nebudete. Móda, kedy každý, kto mal mikinu s kapucňou, ju mal aj na hlave, je nenávratne preč a dnes je kapucňa len doplnkom, ktorý len málokto využíva.

K mikine sa skvele hodia aj tepláky. Tie nie sú v rovnakom strihu a na trhu si dokážete vybrať presne také, ktoré Vám vyhovujú po všetkých parametroch, čo sa nielen spomenutého strihu týka, ale aj materiálu či farebného prevedenia. Tepláky  musia byť v prvom rade pohodlné, čomu je podriadený aj ich veľmi jemný a vzdušný materiál, ako aj ich hrúbka. Tepláky sú väčšinou vo veľmi univerzálnych farbách, ako napríklad v sivej či čiernej. S nápismi či bez nápisov – záleží len na Vašom výbere.

2783435_301-459-true

Kabáty boli vždy veľmi elegantným oblečením. Na trhu si však dnes dokážete vybrať aj tie, ktoré sú viac ležérne a pokojne si ich môžete obliecť aj k neformálnejším nohaviciam či rifliam. Na jeseň sú priam ideálnou voľbou, keďže Vás dokonale ochránia od chladu a necítite sa v nich tak obmedzene, ako povedzme v bunde. Väčšinou čierny či sivý kabát je možné kombinovať v podstate s akýmkoľvek outfitom, v ktorom chcete ísť do spoločnosti.

FOTO: denzel.sk