Obraz ako pekný dar

0
1708

Pamätám si ešte časy, keď sa ako svadobné dary dávali aj obrazy. Krásne motívy krajiniek možno menej známych maliarov. A vlastne prečo nie. Aj teraz pri rôznych príležitostiach môžeš darovať obraz. No možno ich ty sám maľuješ a potrebuješ len poradiť, kde by si našiel materiál na rámovanie. Rámy na obraz treba vyberať podľa toho čo je na plátne namaľované. Toto je aspoň môj názor. Nemusíš sa s ním stotožniť.

Máme doma jeden nádherný obraz. Dlho bol len tak opretý za sedačkou v obývačke. Našli sme mu čestné miesto a moja mama zahlásila: “Zavesíme obraz na stenu.” Vyzerá tam nádherne.

Držať krok s modernou dobou

Existuje firma, ktorá nielen neustále pracuje na rozširovaní svojej ponuky, lebo chce kráčať s dnešnými modernými trendami. Chcú jednoducho vyhovieť a pokryť požiadavky zákazníka. Vážia si svojich zákazníkov. Preto sa vzdelávajú a rozširujú aj v oblasti techniky spracovania. Rozširujú aj svoju ponuku materiálov, s ktorými pracujú.

Zarámovanie čohokoľvek

Možno máš obľúbené puzzle, ktorý si dostal od svojej lásky a spolu ste ho hodiny a hodiny skladali. Zažili ste pri tom niečo krásne. Chceš aby táto spomienka ostala v tebe navždy ukrytá? Dokážu ti zarámovať hoc aj to tvoje zamilované puzzle. Samozrejme povedala by som v jednoduchosti, že tam to len začína. Pokračovať môžeš rámovaním takmer čohokoľvek. Fotografie nadpriemerných rozmerov, plagáty, výšivky, zrkadlá – nič z toho nie je problém. Dokonca ti zarámujú aj dresy, poháre a medaily. Tomu hovorím prozákaznícky prístup. Všetko na mieru pre zákazníka aby bol spokojný. Takže aj zdanlivo obyčajné rámovanie obrazov je pre niektorých ľudí doslova vášňou. A keď robia ľudia veci s láskou a vášňou vtedy to má tú správnu energiu a vznikajú krásne hotové umelecké diela. A aj pri zdanlivo obyčajnom rámovaní obrazov.