Venujte svojim blízkym originálne darčeky od srdca

0
1744

Darčeky od srdca, a k tomu ešte originálne, dokážu našich najbližších potešiť azda najviac. Preto ak aktuálne riešite dilemu, čím obdarovať blízku osobu k narodeninám, meninám, prípadne výročiu alebo už zháňate vianočné darčeky, skúste zapojiť kreativitu a vytvoriť darček na mieru. Ním určite zabodujete, možno až vyrazíte dych. S malou pomocou to navyše nebude žiaden problém.

Tričko s vlastným motívom

Zaujímavým tipom na originálny darček sú tričká s nápismi. Nemyslíme tým však bežné tričká, aké si môžete nakúpiť v darčekových obchodov, ale s vlastným motívom, prípadne fotografiou. Takýmto spôsobom dokážete na tričko napísať vlastný text, napríklad vyznanie, vtipnú hlášku či čokoľvek iné. Alebo naň nechať aplikovať obrázok, prípadne fotografiu. Originálnym motívom sa z obyčajného trička stane cenný darček, ku ktorému si obdarovaný s určitosťou vybuduje citový vzťah.

Ranná káva s myšlienkou na vás

Ďalšou, relatívne podobnou inšpiráciou na originálny darček od srdca, je hrnček s fotkou. Ten sa hodí napríklad ako darček pre lásku či rodičov. Každá ranná káva z hrnčeka s fotografiou tak bude spojená s myšlienkou na vás či iných ľudí, ktorých fotky necháte aplikovať na hrnček. Nemusíte sa tiež báť, že tento darček vás vyjde draho. Všetko zvládnete len za niečo vyše desať eur.

Populárne fotoobrazy určite potešia vašich rodičov

Ako tretí nápad vám predstavíme fotoobraz. Ten je práve v dnešnej dobe mimoriadne vyhľadávaný, a preto sa stáva častým darčekom pri životných jubileách alebo iných dôležitých míľnikoch v našich životoch. Takisto si fotoobrazy často nechávajú vyhotovovať mladomanželia ako veľkú pamiatku na ich veľký deň. Na fotoobraz je možné premeniť každú dostatočne kvalitnú fotografiu, ktorá na veľkej ploche získa úplne iné vyznenie.

Kde môžete zohnať uvedené tri, ale aj mnohé iné darčeky od srdca, navyše vyrobené na základe vášho originálneho návrhu? Stačí len navštíviť stránku Darcekyodsrdca.sk a vybrať si ten darček, ktorý vás oslovil najviac.