Najmodernejšie kancelárie na Slovensku

0
1117

Chodíte do práce s radosťou? Alebo vždy čakáte, kým odbije záverečná a budete môcť konečne odísť? Na Slovensku je ozaj len málo tých šťastnejších, ktorí sa v práci cítia ako doma. Vďačia za to i príjemnému pracovnému prostrediu, ktoré veľmi pozitívne vplýva na pracovný výkon a kreativitu zamestnanca. Nasledujúce kancelárie sa môžu pýšiť skutočne pozitívnym pracovným prostredím.

  1. Google

To, že je firma Google na prvom mieste, zrejme nebude pre nikoho prekvapením. Sídlo spoločnosti v Kalifornii je vybavené golfovým a basketbalovým ihriskom, bazénom, posilňovňou… Interiér zďaleka nezaostáva a zariadenie hýri farbami, kreativitou a hravosťou. Slovenský Google sa snaží nasledovať rovnaký kreatívny trend. Preto je každá z miestností spoločnosti zariadená skutočne svojsky a originálne. Okrem typických „google farieb“ – zelenej, žltej, modrej a červenej, tu dominuje zariadenie v slovenskom štýle, ktoré vzdáva hold slovenským osobnostiam ako Margita Figuli, či Juraj Jánošík. Zamestnanci si môžu oddýchnuť v hojdacom kresle, na hojdačke – padáku, či uvoľniť sa pri stolnom futbale.

  1. J&T Banka

Pýchou banky v Bratislave je kaviareň, ktorej atmosféru dotvára úžasná vertikálna záhrada navrhnutá francúzskym botanikom. Podobnú na Slovensku nenájdete. A čo je na tom najzaujímavejšie? Táto kaviareň je vlastne miesto, kde pracovníci banky uzatvárajú s klientmi obchody. Tradičné „prepážky“ v tejto banke nehľadajte. J&T navyše ponúka moderné kancelárie na prenájom.

  1. ZUNO bank

Zuno banka má prenájom kancelárií s výhľadom na Bratislavský hrad. Príjemné pracovné prostredie moderných kancelárií dotvárajú i tzv. „silent rooms“ určené na relax, či telefonovanie v súkromí. Firma je však vybavená i špeciálnou „play box“ miestnosťou, kde si zamestnanci môžu okrem iného zahrať i stolný futbal.

Okrem týchto spoločností sa kreatívnymi a mimoriadne modernými kanceláriami môže popýšiť i slovenský Eset, reklamná agentúra Zaraguza digital, či administratívne priestory operátora Orange. Títo zamestnávatelia jednoznačne kladú dôraz na príjemné pracovné prostredie svojich zamestnancov.

 

Photo by graur razvan ionut / freedigitalphotos.net