Matrace akcia – spite zdravo, ale lacno

0
2169

Zdravý spánok je základ a kvalita matraca sa na ňom podieľa nepopierateľnou mierou. A kvalitné matrace dokonca ani nemusia byť príliš drahé. Keď sa naviac objaví na matrace akcia, stojí za to vymeniť svoj starý matrac za nový. Zaujímavú ponuku zlacnených matracov ponúka spoločnosť Matrimex s.r.o. vo svojom e-shope. Dopravu predajca zaisťuje po celom Slovensku, takže vám objednané matrace dorazia až do domu. Čo v aktuálnej ponuke cenovo zvýhodnených matracov neprehliadnuť?

Na sendvičové PUR matrace akcia až 50 %

Matrimex, ktorý sa špecializuje na predaj matrací pre zdravý spánok, ponúka aktuálne až 50 % zľavu na kvalitné molitanové sendvičové matrace vyrobené z PUR peny. Ďalej sú v ponuke zľavy na matrace z takzvanej studenej HR peny, ale aj veľmi žiadané matrace z takzvanej lenivej peny, vyrobenej z visco-elastického pamäťového materiálu.

Bez problémov si medzi akčným tovarom vyberiete matrace vo veľkosti podľa vašich potrieb. Najžiadanejšie sú matrace 90×200, používané na jedno lôžko, alebo na manželské postele, pokiaľ každý z páru vyžaduje napríklad inú tvrdosť. K dispozícii sú aj veľké matrace 160×200 na menšiu šírku manželských postelí, alebo matrace 180×200 na veľké postele. Pre tých, čo museli do interiéru spálne voliť úspornú veľkosť postele, alebo si naopak dopriali ako jednolôžko maxi rozmer, sú v ponuke matrace 140×200. V ponuke nechýbajú anizdravotné matrace so zľavou. Jednoducho si vyberiete potrebnú výšku, ale aj tvrdosť, ktorá vám pri ležaní najviac vyhovuje.

Kupujete dva rovnaké matrace? Využite ponuku 1+1

Ušetriť pri nákupe vám pomôže aj akciová ponuka setov: matrac 1+1 zadarmo. Vyberiete si jeden matrac a ako bonus dostanete druhý zadarmo. V ponuke je opäť veľká škála modelov líšiacich sa zložením, výškou a tvrdosťou. Takže vybrať si podľa svojich požiadaviek nebude žiadny problém.