Čo spraví žene jednoznačne najväčšiu radosť?

0
1174

Samozrejme, šperk! Tento jedinečný darček môže vyjadrovať všetko čo chcete, alebo neviete povedať slovami. Jednoznačne môžete po ňom siahnuť aj v prípade, keď už naozaj neviete, čo by sa žene, ale aj dievčaťu mohlo páčiť.

Zdobíme sa týmito doplnkami od nepamäti a vyjadrujú nielen náš vkus, ale najmä v začiatkoch tohto zvyku to bolo spoločenské postavenie. Dnes sa aj výroba posunula dopredu, a tak nie je vôbec jednoduché vybrať v množstve šperkov ten správny. Preto, aj keď ide o pomerne zaručený spôsob, ako nežnému pohlaviu urobiť radosť, majú muži stále problém vystihnúť vkus obdarovanej.

image

Zlatý šperk spraví radosť vždy. Je jedno pri akej príležitosti, dôležité je len vystihnúť, čo žena rada nosí. Ak ju dobre poznáte, nemal by to byť väčší problém. Poradiť vedia aj predajcovia, no hlavným kritériom je nielen cena, ktorú chcete investovať, ale najmä druh a farba kovu, ktorú dotyčná uprednostňuje. Nie je kov ako kov, vyberať tak môžete nielen zo žltého zlata, ale aj striebra, bieleho, či ružového zlata. Zaujímavé sú aj niektoré šperky z chirurgickej ocele. Tie sú vhodné najmä pre športové typy a tie, ktoré si na zlatom ovešané ženské telo nepotrpia.

Klasikou, po ktorej môžete siahnuť aj pri prvej priateľke je striebro. Je veľmi pekné a efektné, a pritom je jeho cena veľmi prijateľná. Luxusnejšiu podobu šperkov chladnej kovovej farby ponúka aj biele zlato. To je ideálne aj na zásnubné prstene, či obrúčky, najmä ak Vaša partnerka nemá rada žltú farbu klasického zlata.

 

image (2)

Šperky sa tak časom nakopia každej žene. Vždy sa však zídu, no vyžaduje si to organizáciu tohto neporiadku, a tak určite každá využije aj peknú šperkovnicu.

FOTO: sperky.in