Keď priemyselné podlahy, tak EPOX

0
1256

Naša firma EPOX s.r.o. už 25 rokov zabezpečuje pre svojich klientov kvalitné liate epoxidové, antistatické, samonivelačné vyrovnávacie a priemyselné podlahy. Dlhoročné skúsenosti nám pomohli vychytať všetky chybičky krásy, a preto dnes vynikáme vysokou profesionalitou, flexibilitou a dokážeme si poradiť s akýmkoľvek povrchom. Naším prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť, ktorú máme na pamäti počas celého pracovného postupu. V prípade, že momentálne dopytujete niečo podobné, čítajte ďalej.

Pracovný elán

Spoločnosť EPOX sa už podpísala pod nejednu podlahu v obrovskom množstve zariadení. Medzi klientami máme reštaurácie, hotely, laboratória, ale aj zdravotnícke zariadenia, školy, dielne, obchodné centrá a kancelárie. Výnimku netvoria ani súkromné domácnosti. Akékoľvek odvetvie priemyslu iste ocení praktickosť epoxidových podláh a zamiluje si ich tiež bežný laik. Dôvod, prečo sú také obľúbené, je veľmi jednoduchý. Predkladajú optimálne riešenie a maximálnu spoľahlivosť. Využívame iba patentované a certifikované materiály od popredných výrobcov. Tento fakt iste znásobí našu dôveryhodnosť. Pracujeme s vysokým elánom a okrem kvalitne odvedenej roboty Vám vypracujeme aj prvotný návrh, no samozrejmosťou je i odborné poradenstvo.

Zručnosť a služby grátis

Za svojich zamestnancov sa bez ostychu zaručíme, pretože u nás pracujú iba zruční odborníci, ktorí sú pripravení čeliť i tým najnáročnejším a vysoko špecializovaným požiadavkám. Klienti, ktorí si objednali naše priemyselné podlahy, vyjadrili absolútnu spokojnosť. Obzvlášť prijateľná cena je podčiarknutá vysokou praktickosťou, univerzálnosťou a nenáročnosťou povrchu. Napriek všetkým týmto výhodám môžete rátať i so službami grátis, medzi ktoré patrí obhliadka staveniska, zmeranie podkladu, konzultácie a samotný návrh realizácie. Profesionálne rady tiež podávame zdarma. Aj keď to možno vyznie ako klišé, držíme sa hesla „náš zákazník, náš pán“. Toto presvedčenie nám taktiež zaručuje stabilnú pozíciu na trhu oproti konkurencii.

Bez obmedzenia

Pracujeme takpovediac bez obmedzení, pretože nás nezastaví žiaden povrch. Naše podlahy natiahneme tam, kde si to budete priať. Problémy nám nerobí ani starý betón, ktorý sa objaví pri rekonštrukcii domu alebo bytových priestorov. Naše vybavenie je vhodné tak do novostavby, ako starších objektov. Náročný klient iste ocení najmä výborné mechanické a chemické vlastnosti našich podláh, laika však môže upútať v prvom rade dizajnová originalita. V našej ponuke totiž nenájdete iba základný typizovaný model. Vybrať si môžete podľa chuti a vkusu. Základná hrúbka je 3 mm a bežne ju umiestňujeme aj na podlahové kúrenie. Podlaha je bezprašná a na požiadanie je možné upraviť ju tak, aby bola menej či viac protišmyková. Ak teda uprednostňujete originalitu a jednoduchosť zároveň, potom sú tým pravým riešením pre Vás práve liate podlahy. Cenník je možné prispôsobiť individuálnym potrebám. Viac Vám nehrozí žiadne riziko presakovania vlhkosti. Epoxidové podlahy sú vysoko hygienické, neškodia zdraviu a odolávajú nárazom. Pokiaľ potrebujete umiestniť na Vaše pracovisko špeciálny typ, ako je napríklad antistatický alebo elektricky vodivá liata podlaha, tak aj v tom prípade sa môžete na nás obrátiť. Upravený povrch je Vám k dispozícií už 24 hodín po aplikácií. Nelámte si viac hlavu nad tým, ako skĺbiť praktickú stránku, kvalitu a bezpečnosť vo Vašej prevádzke. Spoločnosť EPOX môže byť odpoveďou na Vaše otázky. Nech sa páči, sme tu pre Vás.

Foto: epox.sk