DD TRADE – overený predajca kvalitných okien

0
1459

Novostavba (ale i renovácia staršej nehnuteľnosti) nás stavia pred niekoľko zásadných otázok. Jednou z nich je aj správny výber okien. Majitelia chalúp, ktoré mali ešte donedávna staré typy okien, ich vo veľkom menia, pretože sú nepraktické, neefektívne a nanajvýš zastarané. Pred nami stojí hneď niekoľko alternatív a vyberať si môžeme z bohatej ponuky rôznych spoločností. Neraz môže byť ťažké zorientovať sa v tom, a preto iste oceníte, keď niekto nasmeruje Vaše kroky. I z tohto dôvodu by sme Vám radi predstavili DD TRADE s.r.o., overeného profesionála zameraného na predaj plastových okien a dverí. Medzi jeho sortimentom zahliadnete ale aj iné prevedenia a produkty. Spoločnosť má oprávnenie predávať tiež výrobky značky RI OKNA, dodáva a montuje sieťky proti hmyzu, no tiež žalúzie. O jej dôveryhodnosti hovorí tiež fakt, že je na trhu už dvadsať rokov a udržala sa tam aj v čase, keď iné spoločnosti krachovali. Je medzi klientmi obľúbená a jej meno ukrýva tradíciu, ktorá pre mnohých z nás stále veľa znamená. Plastové okná sa po krátkom útlme opäť dostávajú do popredia a pokiaľ zvažujete ich kúpu aj Vy, mali by ste vedieť, aké kritéria by mali spĺňať, aby ste svoje rozhodnutie neskôr neľutovali. Tomuto, ako aj samotnej spoločnosti DD TRADE s.r.o., sa budeme o niečo viac venovať aj na ďalších riadkoch.

Najdôležitejší je profil

Ak nie ste príliš upätý na cenu, ale je pre Vás prvoradá skôr kvalita, zamerajte sa na profil okien. Práve on sa totiž podpisuje na ich životnosti a účelnosti, a teda následne aj na Vašej spokojnosti. Profily väčšinou disponujú troma až siedmimi komorami, ktorých prvoradou úlohou je izolácia. Vyberáte si teda podľa toho, ako veľmi potrebujete interiér bytu/domu uchrániť pred rušivými vonkajšími vplyvmi. Tradične platí, že rozdiel medzi päť a sedemkomorovými oknami je menší ako ten medzi troj a päťkomorovými. V súčasnosti sa výrobcovia sústreďujú aj na iné trendy, ktoré dokážu zvýšiť tepelnú izoláciu rámu a nie sú závislé na počte komôr. Máte tiež možnosť vybrať si pre svoje plastové okná a dvere hranatý alebo zaoblený plastový profil.

Nenechajte sa oklamať nízkou cenou

Dobré izolačné vlastnosti sú zaiste pre kvalitné plastové, drevené a  hliníkové okná nosným pilierom, pretože garantujú uchovávanie tepla, no zároveň do interiéru nepreniká vonkajšia vlhkosť. Nikdy sa však nenechajte oklamať extrémne nízkou cenou, ktorú na svoje okná ponúkajú hlavne novovzniknuté firmy, a to za účelom uspieť na trhu. Okná sú investícia, kde platí, že s cenou klesá aj kvalita. Ak Vás zaujímali napríklad plastové okná Bratislava a už ste si toto spojenie vyťukali do vyhľadávača, určite Vám nabehlo hneď niekoľko firiem. Nie všetky však majú nálepku spoľahlivosti, preto vyberajte skutočne dôkladne. Čítajte referencie, informujte sa. A práve spoločnosť, ktorá je na trhu už niekoľko rokov, prináša so sebou napríklad aj také záruky, že na ponúkanom sortimente nebude nič podcenené. Pri kúpe plastových okien u takéhoto partnera si môžete byť istý vhodne zvoleným a certifikovaným kovaním a podobne. Aby Vám však okná priniesli skutočnú radosť, podceňovať by ste nemali ani ich montáž. Najlepšie by určite bolo, keby ste sa obrátili na špecializovaných pracovníkov, ktorí Vám dajú na svoju prácu aj dostatočnú záruku.

Prečo DD Trade?

Pokiaľ ešte stále váhate, či využiť ponuku práve od DD TRADE, možno Vás presvedčí aj fakt, že za celé tie roky si spoločnosť stihla vybudovať perfektne organizovaný a zabehnutý postup. Čo by možno u iného predajcu trvalo týždne, máte v tomto prípade vybavené behom pár dní. Do služieb sa počíta aj prvotné zameranie, záručný i pozáručný servis, no a tiež odborné poradenstvo. O Vaše objednávky sa postará zodpovedný a flexibilný tím. V prípade, že hľadáte skutočne to naj, potom by ste sa mali zamerať na okná Salamander. Vynikajú nadštandardnými tepelnými a zvukovými vlastnosťami. Nejeden z Vás však zaiste ocení aj ich bezpečnostné priority. Nevítaných hostí odradí tiež hliník, ktorý má okrem týchto predností aj nesmierne atraktívny dizajn. Hliníkové dvere a okná sú taktiež skvele chránené pred poveternostnými vplyvmi, ktoré ich len tak ľahko nedokážu znehodnotiť. Dovoľujeme si tvrdiť, že cenová ponuka spoločnosti DD TRADE je adekvátna kvalite ponúkaných výrobkov.

Ak hľadáte overeného partnera, práve ste ho našli. Všetko si ešte raz premyslite a neváhajte sa so svojimi špeciálnymi požiadavkami obrátiť priamo na tohto lídra.

Zdroj: lepsiebyvanie.centrum.sk, ddtrade.sk

Foto: © [Vitaliy Hrabar] / Dollar Photo Club