Autopožičovňa TEO car – služby navyše

0
1103

Ak si nemôžete dovoliť luxusného a extra spoľahlivého tátoša, potom iste zvyknete počas cestovania na dlhšiu vzdialenosť tŕpnuť, aby sa niečo neprihodilo. Moderný človek však už toto znášať nemusí, pretože dnes sa z každého smeru oplatí zapožičať si vozidlo z autopožičovne. Tí, ktorí túto možnosť využili, nedajú na vzniknutý komfort dopustiť. Pokiaľ by ste si niečo podobné chceli osvojiť aj Vy, tak je Vám k dispozícií aj naša požičovňa áut TEO car. Komfort však nie je jediný dôvod, prečo sa oplatí jazdiť v zapožičanom vozidle. Skúsme sa teda pozrieť bližšie na to, prečo je tento trend vo svete taký obľúbený a postupne si nachádza priaznivcov aj u nás.

Riešenie pre každú príležitosť

Všetky naše vozidlá sú mimoriadne bezpečné a v skvelom technickom stave. Služby navyše, ktoré Vám vieme poskytnúť oproti konkurencii, zahrňujú slovenskú diaľničnú známku, plnú nádrž, ale tiež havarijné a povinné zmluvné poistenie. Naši klienti to zväčša vnímajú veľmi pozitívne a opätovne sa na nás obracajú. Kvalitné vozidlá na našom vozovom parku sú k dispozícií pre akúkoľvek príležitosť. Hľadáte napríklad vhodný automobil na prevoz novomanželov alebo významného zahraničného klienta? Potom Vás bude iste zaujímať, že vystupujeme aj ako požičovňa luxusných áut Bratislava. Sme presvedčení, že dokážeme splniť Vaše nároky a Vy si niečo vhodné vyberiete. Keďže okrem radových občanov spolupracujeme aj s podnikateľskými subjektami, k dispozícií sú Vám tiež priestranné dodávky. Nie je predsa nutné, aby ste kupovali nové vozidlo, ak ho potrebujete využiť iba sem-tam. Radi by ste v/na zapožičanom vozidle videli aj navigáciu, strešný nosič, autosedačku alebo snehové reťaze? Nech sa páči, pokojne si ich doobjednajte. Príďte si vybrať, šetrite svoje náklady a netrápte sa viac technickou zdatnosťou vozidla. Užívajte si jazdu, o ostatné sa postaráme my.

Ozvite sa v ktorúkoľvek hodinu

Krátkodobý alebo dlhodobý prenájom s našou spoločnosťou je Vám k dispozícií nonstop. Vyberať si môžete z obľúbených značiek vozidiel ako  Škoda, Peugeot, Audi, Volkswagen a Mercedes. Autopožičovňa TEO car Vám garantuje absolútnu serióznosť, ktorá sa prejaví napríklad aj pri podpisovaní zmluvy. Nemusíte sa obávať nejasností a nezrozumiteľných viet. Na cene sa vieme dohodnúť podľa individuálnych potrieb klienta. Naše komplexné služby si môžete objednať mailom, cez telefón alebo nás príďte osobne navštíviť.

Buďte trendy a jazdite bez starostí.

Foto: teocar.sk