Kde nájdete rozsiahlu ponuku farieb na steny?

0
976
Kde nájdete rozsiahlu ponuku farieb na steny?

Pokiaľ máte v úmysle vo vašej domácnosti maľovať a hľadáte farby, ktoré splnia vaše požiadavky a očakávania, čítate ten správny článok. Predstavíme vám internetový obchod s pestrým sortimentom so zameraním na farby, kozmetiku a drogériu.

Čím všetkým vás internetová drogéria zaujme?

Internetový obchod so širokou ponukou, 5 kamenných predajní a vyše 20 rokov skúseností. To všetko charakterizuje poprednú slovenskú online drogériu Bugy, ktorá sa na slovenskom trhu pohybuje už od roku 1999. Na začiatku boli jej prioritami pracie prostriedky a plienky pre deti, v súčasnosti je jej sortiment oveľa pestrejší. V rámci drogérie sú napríklad dostupné čistiace prostriedky a pomôcky, hygienické potreby, repelenty alebo osviežovače vzduchu. Kategória kozmetiky zas ponúka opaľovacie prípravky, pleťovú, vlasovú a telovú kozmetiku. Ďalší tovar zahŕňa parfémy pre ženy aj pre mužov, laky a lazúry na drevo, rebríky, plošiny a lešenia, detskú kozmetiku, či dokonca niektoré vybrané druhy potravín.

Ponuka farieb od výmyslu sveta

Samostatnou kategóriou v e-shope Bugy.sk sú farby, laky a s nimi súvisiace produkty. S fasádnymi farbami a omietkami možno natierať murivo, vápenocementové omietky či betónové panely. Farby v spreji zas predstavujú ideálne riešenie pre začínajúcich maliarov, keďže ich aplikácia je skutočne jednoduchá. Správny výber vhodnej farby často záleží od materiálu, z ktorého je vyrobený povrch, ktorý máme v pláne natierať. Rozlišujeme totiž farby špeciálne určené na kov, drevo, betón a kameň. S maľovaním súvisí tiež maliarske náradie a pomôcky vo forme valčekov, štetcov, stierok alebo zakrývacích fólií. Dostupné sú tiež čistiace prostriedky, miešacie systémy, tmel a riedidlá.

Maľovanie vo vnútorných priestoroch rodinných domov a bytov si vyžaduje nátery špeciálne určené do tohto prostredia. Interiérová farba na stenu je dodávaná v rozličných farebných odtieňoch, k dispozícii je však aj v klasickom bielom prevedení. Môžete si zvoliť náter, pre ktorý je charakteristická umývateľnosť a oteruodolnosť, prípadne tónovaciu farbu vhodnú na tónovanie maliarskych a fasádnych farieb. V internetovej drogérii vás taktiež môžu zaujať tepelno izolačné a protiplesňové nátery, hydroizolácia, stierky, penetračné nátery, farby vhodné do nemocníc a ambulancií či nátery chrániace murivo.