Inšpirujte sa, ako využiť fotovankúš

0
1155

Vďaka tomu, že je tak jednoduché objednať si vankúš s vlastnou potlačou sa vám otvára nekonečné množstvo možností, ako takýto fotovankúš využiť, či už doma pri dekorovaní domácnosti alebo napríklad pod vianočným stromčekom ako darček. V tomto článku nájdete pár tipov, ako urobiť s fotovankúšom čo najväčšiu parádu.

Vankúš s potlačou ako dekorácia bytu

Fotovankúše môžete využiť ako dekoráciu na váš gauč. Holý gauč nepôsobí veľmi útulne. Keď na neho položíte niekoľko rovnakých vankúšikov, hneď vyzerá lepšie. A keď použijete vankúšik s fotkou, bude vaša dekorácia skutočne originálna. Môžete napríklad jednu fotku rozdeliť na dve polovice a každú polovicu nechať vytlačiť na jeden vankúšik. Keď sa potom priložia k sebe, vytvoria jeden celok. Okrem pohodlia tak využijete gauč ako výstavný priestor pre spoločné spomienky. A keď bude manžel odchádzať na pracovnú cestu, môžete mu jeden z vankúšikov pribaliť so sebou. Tak budete stále spolu.

Ak ste pyšnými rodičmi, môžete originálne využiť fotky vašich deti. Pokiaľ na jeden vankúšik dáte fotografiu detí ako bábätiek, na ďalší zo škôlky a na ďalší už zo školy, ich poskladaním vedľa seba na gauč vznikne časová os a budete si môcť každý deň pripomínať, akí to boli drobci. Určite vznikne aj veľa vtipných situácií ako “Braček, sedíš mi na mojej novorodeneckej hlave!”

Ďalšou možnosťou, ako využiť vankúš s vlastnou potlačou, je nechať na neho vytlačiť nápisy. Takýto vankúšik môžete použiť napríklad v posteli. Napíšte na neho “Dobrú noc miláčik” alebo ak radi sledujete filmy z postele, môžete použiť obľúbené citáty z filmov.

Vankúše s potlačou ako darček

Darovať originálny darček, ktorý je len a len pre obdarovaného má vždy najväčšiu hodnotu. Fotovankúš je jedným z takýchto darčekov. Babičku alebo dedka veľmi poteší, ak im necháte vytlačiť na vankúš fotografiu ich vnúčat. Budú si ich môcť položiť do svojho obľúbeného kresla a každý deň sledovať, ako sa na nich smejú.

Vankúš je tiež ideálnym darčekom pre kamarátku. Najmä ak je kamarátka spachtoška alebo je vašou obľúbenou aktivitou spoločné prespávanie s rozprávaním sa dlho do noci. V takom prípade môže byť fotka na vankúš nejaká veselá momentka vás oboch.

Na vankúš nemusíte nechávať tlačiť len fotografie. Môžete staviť na minimalizmus a darovať svojmu partnerovi napríklad vankúš len so srdiečkom. Jeden symbol  povie niekedy viac ako tisíc slov. On vás bude môcť mať stále pri sebe. Ale budete to vedieť len vy dvaja.

Vankúšik môžete tiež venovať k nejakému významného jubileu. Predsa len s vekom už posteľ vyhľadávame čoraz častejšie. Potlač vankúša v takom prípade môže byť práve to okrúhle číslo, ktoré sa slávi alebo naopak koláž z fotografií z detstva a súčasnosti.

 

Empikfoto.sk