Existuje účinné zväčšenie penisu?

0
1953

Nie každý muž je spokojný s tým, čo dostal nadelené do svojho rozkroku. Niektorí sú iba nešťastní, druhí si to kompenzujú veľkými autami a ďalší hľadajú možnosť na zväčšenie penisu. Podarí sa im nájsť niečo, čo im pomôže s ich problémom? Existuje dosť spôsobov, ktoré sľubujú nárast mužskej pýchy, otázne však je, do akej miery sú úspešné? Pozrime sa na to spoločne.

Sú tabletky na zväčšenie penisu účinné?

Najčastejšie sa môžete stretnúť s reklamami na zväčšenie penisu, ktoré propagujú tabletky. Tabletky, ktoré sa postarajú o to, aby sa vám za štrnásť dní penis zväčšil aj o 6 cm. Už len predstava, že by vám ktorákoľvek časť tela narástla za dva týždne o 6 cm je absurdná. Takže ide iba o marketingový ťah na nešťastných mužov. Ako najúčinnejšie tabletky na zväčšenie penisu sa považujú pirulky Xtrasize a aj tie dokážu zväčšiť penis iba počas erekcie, z dlhodobého hľadiska sú ich výsledky zanedbateľné.

Prinesie cvičenie či operácia požadovaný účinok?

Ďalším overeným a zaručeným spôsobom, ako si zväčšiť penis, je cvičenie. Teda aspoň internet to tvrdí. Je to však pravda? Nie je, jediné, čo naťahovaním, presilovaním a namáhaním dosiahnete je, že sa vám poškodí tkanivo a je po srande. A čo operácia? Operácia je dosť bolestivá a výsledky nie sú stopercentne úspešné. Je tu určité riziko, že sa operácia nemusí podariť a s veľkým penisom získate aj erektilnú dysfunkciu. A to až taká výhra nie je.

Zväčšenie penisu vďaka Phallosanu

Štúdia potvrdila, že výsledky Phallosanu sú viac ako priaznivé. Výskum sa robil na 36 mužoch, ktorí Phallosan používali 6 hodín denne počas 5 dní v týždni po dobu 6 mesiacov. A aké sú výsledky? Počas erekcie sa im penisy zväčšili priemerne o 2,9 cm a v pokojnom stave až o 3,6 cm. A to sú už čísla, ktoré stoja za skúšku, čo poviete? Myslite však na jednu vec – nečakajte okamžité zázraky, tie neexistujú, no pravidelné používanie Phallosanu vám môže pomôcť vyriešiť váš problém s malým penisom.