Doprajte si vlastný šatník

0
1512

Presne viete ktorú blúzku potrebujete k sukni čo máte na sebe, ale ráno predsa nie je čas vyhádzať polovicu skrine von len aby ste ju našli, takže vezmete narýchlo inú. Raňajšie znechutenie sa potom prenáša do celého dňa.

Ak máte k dispozícii veľký priestor vo svojom dme alebo byte, namiesto skríň zvoľte radšej vstavaný šatník na mieru, ktorý vám ponúkne miesto na všetko vaše oblečenie a doplnky. Pokiaľ vyčleníte dostatok priestoru zmestí sa do šatníka aj obuv. V jednej miestnosti budete môcť kombinovať svoje oblečenie, prezliekať sa a vyberať vhodnú obuv k zvolenému outfitu.

Splňte si svoj sen

Vstavané šatníky na mieru ponúkajú samostatný priestor pre všetko vaše oblečenie od pyžama na doma až po kostým do práce. Dostatočne veľký šatník schová aj obuv a doplnky čo znamená úsporu vášho času pri hľadaní vhodného oblečenia a doplnkov. Okrem toho si v ňom môžete nechať priestor napríklad na žehlenie – v rohu šatníku bude schovaná žehliaca doska, aby ste ju mohli kedykoľvek rozložiť a vyžehlené oblečenie buď obliecť, alebo uložiť hneď na svoje miesto. Niektoré dámy si v šatníku spravia rovno aj kútik určený na dekoratívnu kozmetiku nech nemusia kvôli líčeniu odbehovať do kúpeľne alebo kupovať toaletný stolík navyše do spálne. Je teda len na vás ako svoj šatník využijete.

Prispôsobí sa vám

            Šatník sa prispôsobí vašim potrebám. Môžete si nechať miesto na spomínanú žehliacu dosku, určíte koľko šuplíkov potrebujete a kde majú byť umiestnené. Firma rozmiestni podľa vašich požiadaviek aj držiaky na vešanie a prispôsobí police v rôznych šírkach. Keďže v jednom šatníku budete bez problémov skladovať celoročné oblečenie môžete sa rozhodnúť, že napríklad letné oblečenie bude naľavo a zimné napravo. Pri ruke si necháte trebárs svetre nech si nejaký so sebou v prípade potreby vezmete.

Jednoducho – vstavaný šatník na mieru bude vyzerať presne tak, ako si to predstavujete.

Cenová dostupnosť

            Obvykle všetci potrebujeme veľkú skriňu v spálni, na chodbe potrebujeme menšiu na kabáty a zimné oblečenie a ešte jednu na obuv. Pokiaľ vám to priestory dovoľujú rozhodnite sa radšej pre jeden veľký šatník nech môžete ostatné miestnosti odľahčiť. Okrem toho nebudete platiť za viaceré skrine a nehrozí vám ani dokupovanie stále nejakej ďalšej komody. Napríklad nábytok na mieru od Amdoor.sk poskytuje riešenia vstavaných šatníkov na základe dlhoročných skúseností.