Bol som závislý na sexe s vydatými ženami

0
1187

Akhilovi Sharmanovi, mužovi, ktorý desať rokov spával s vydatými ženami, aj dvadsať rokov od tejto závislosti občas zoschnú pery vzrušením. Všetko sa začalo, keď mal 15 rokov. Žena jeho priateľa začala mať o Akhila veľký záujem. Sčasti preto, že bola duševne chorá a na druhej strane, Akhilovi chýbala pozornosť jeho rodičov. Práve ona mu tento ich nezáujem nahrádzala.

Sila tajomstva

Aféra, ktorú mal so 40 ročnou manželkou svojho priateľa, mala silu tajomnosti. „Vošli sme do garáže, sklopili dvere a začali sme sa bozkávať. Takýto vzťah existuje mimo čas, mimo zodpovednosť. Cítite, že máte taký svoj vlastný svet, a práve preto sa cítite úžasne,“ opisuje Akhil. Vyskúšal však aj klasické stretnutia s dievčatami v jeho veku. „Bolo to zbytočné, potreboval som vo vzťahu vzrušenie a problémy. Tie som dokázal mať len od vydatých žien. Spať s nimi predstavuje riziko pre ich manželstvo,“ hovorí Akhil. Vo vzťahoch s vydatými ženami pokračoval. Medzi Sharmanovými milenkami bola aj jeho profesorka. Vtedy mal 18 rokov. Akonáhle sa vyučujúca priznala svojmu manželovi, Akhil tento vzťah ukončil. Ďalšia milenecká záležitosť bola s manželkou dobrého priateľa. Takéto vzťahy považuje Akhil za najsmutnejšie. Pri nich cíti, že ubližuje niekomu, koho má naozaj rád.

Záväzok

Keď Akhil nenašiel vydatú ženu, spal so svojimi zadanými kolegyňami. V istom bode jeho života však nastal zlom. „Nie som si istý, kedy som sa rozhodol zahodiť osamelosť, ktorú mi prinášali vzťahy s vydatými ženami. Stalo sa toho príliš veľa. Keď som dovŕšil 25 rokov, už som to nemohol vydržať,“ hovorí Akhil. Všetci jeho rovesníci mali priateľov, spoločné záujmy, koncerty, večere. Časť jeho srdca cítila, že potrebuje tieto obyčajné vzťahy. Vždy ho to ale ťahalo k románikom s vydatými ženami. „Keď som spal s vydatou ženou, vedel som, že pre mňa riskuje svoje manželstvo. Bol som dôležitý. So ženou, ktorá sa stala mojou priateľkou, tu bol naopak pocit neistoty, pretože ten fakt, že ma vie oceniť, sa zdal neuveriteľný,“ dodáva Akhil.

Stojí to za to!

V súčasnosti je Akhil už 13 rokov ženatý. Hovorí, že ako v každom vzťahu, aj oni majú dobré a zlé dni. Čo získal svojím záväzkom? „Už nemusím nič skrývať. Keď mi niekto položí otázku, ani v najmenšom prípade neuvažujem o tom, že by som mu odpovedal klamstvom,“ priznáva Akhil. Mať stabilný vzťah stojí za to!

Autorka: Stanislava Andraščíková

Zdrojfoto: telegraph.co.uk