Bezcitná macocha

0
1905

Krutá macocha dlhodobo týrala malého chlapca. Ako to, že si to nikto nevšimol?

Príbeh ako z rozprávky, žiaľ, nie ten s romantickým nádychom a dobrými magickými bytosťami. V rozprávkach sa často stretávame aj s krutými macochami. Práve takúto zažil na vlastnej koži aj malý chlapec z Číny. Jej ohavnosť nepoznala medze a nenachádzať na ňu žiadne ospravedlnenie

Chlapček Bin Bin (10) sa už dlhšie akosi nepozdával učiteľovi. Zdalo sa mu, že pri pohybe ho všetko bolí. Keď sa ho na to spýtal, chlapec sa rozplakal a odhalil krutú skutočnosť, ktorá sa odohrávala za dverami ich domu.

Povedal učiteľovi, že ho nevlastná matka priviazala o vešiak a surovo zbila koženým remeňom. Učiteľ ho ihneď vzal k riaditeľovi. “Bila ma stále. Keď videla, že som sa hral vo vode, potrestala ma remeňom.

Bin Bin potom ukázal zranenia na svojom tele a doslova každý centimeter mal posiaty modrinami. 

Bin Bin odhalil svoje zranenia šokovaným pedagógom, ktorí dlho netušili, čo sa u chlapca odohráva. Zostali pobúrení a zaskočení. 

Bin bin sa objavil na plagáte propagujúcom boj proti domácemu násiliu.

Quiong Yang, jeho učiteľ, povedal: “Je to taký sladký a milý chlapec. Zlomilo mi srdce, keď rozprával tento krutý príbeh.”

Jeho nevlastná matka žiarlila na chlapca a na to,  aký ma pekný vzťah s otcom. Jej sa nepodarilo mať vlastné dieťa. „Povedala, že jej musím vo všetkom pomáhať, robiť všetky domáce práce, každý deň. Ak tam ostane čo i len jedna smietka, dostanem ďalší výprask.

Polícia prípad vyšetruje.

Zdroj a foto: closeronline.co.uk