Barové stoličky – pýcha moderných domácností

0
794
Barové stoličky - pýcha moderných domácností
Barové stoličky - pýcha moderných domácností

Ak chcete mať aj vy modernú a luxusnú obývaciu izbu alebo kuchyňu, zaobstarajte si zaujímavý bar s neobvyklými a kvalitnými barovými stoličkami. Vytvoríte si dokonalý priestor na trávenie príjemných chvíľ s priateľmi a rodinou.

Ponuka, ktorá vás plne uspokojí

Aby ste mali dostatok možností pri výbere tej správnej barovej stoličky, e-shop www.hawaj.sk ponúka veľmi rozsiahly sortiment tohto tovaru. Nájdete tu produkty v luxusnom štýle či ležérnom vzhľade, v mnohých farbách a vyhotovené zo zaujímavých materiálov. Môžete si napríklad vybrať barové stoličky z plastu, kovové barové stoličky alebo barové stoličky potiahnuté dobre udržiavateľnou látkou.

Ako inšpiráciu môžeme spomenúť elegantné a obľúbenú barovú stoličku CL-3227 v bielej farbe. Ide o stabilný model, perfektný dizajn a vynikajúce čalúnenie. Stolička je potiahnutá umelou kožou, ktorá sa ľahko a jednoducho čistí. Poteší vás aj 360° otáčanie sedadla, ktoré je navyše výškovo nastaviteľné, s výškou od zeme približne od 64 do 85 cm. Noha je vyrobená z pochrómovanej ocele a má zrkadlový efekt. Ak hľadáte kombináciu peknej práce a elegancie, určite sa vám bude páčiť.

Ďalším veselým kúskom je barová stolička v žiarivej, sýtej červenej farbe. Je to typ CL-1213. Noha tejto stoličky je tiež výškovo nastaviteľná a môžete si ju zaobstarať aj v iných farbách. Hodí sa do každej domácnosti, ktorej nechýba originalita a lesk. Celková výška je 67,5 – 88,5 cm a sedadlo môžete umiestniť od zeme vo výške 57 – 78 cm. Noha stoličky je vyrobená z pochrómovanej ocele, sedadlo je z dizajnového plastu! Unesie úctyhodných 120 kg váhy, a poslúži tak každému.

Kvalitný a rýchly e-shop

Ak si na nákup barových stoličiek vyberiete e-shop Hawaj.sk, prekvapí vás jeho rýchle konanie a doručenie. Dôkazom je množstvo zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú. Vyskúšajte ho a presvedčte sa sami.