RIBANA trade – nielen plastové okná

0
1141

V tomto článku by sme Vám radi predstavili ponuku našej spoločnosti RIBANA trade, ktorá by Vás mohla zaujímať v prípade, že plánujete výmenu okien, no nielen to. Svoju činnosť vykonávame už šestnásť rokov a hoci sme začínali plastovými oknami, dnes u nás nájdete aj hliníkové typy. Okrem toho sú naším klientom k dispozícií tiež žalúzie, markízy, zimné záhrady a mnohé klasické doplnky. Dominantnou časťou nášho obchodu však stále zostávajú plastové okná. Cena je mimoriadne lákavá, no nijako sa to neodrazí na kvalite. Orientujeme sa najmä na Bratislavu a jej okolie, ale s dôverou nás oslovujú aj klienti z iných oblastí. Čo viac Vám vie RIBANA trade ponúknuť a prečo by ste si ju mali zvoliť za svojho partnera? Čítajte ďalej a my Vám to detailne objasníme.

Dlhoročné skúsenosti

Keďže sme na trhu už nejaký ten rôčik, naučili sme sa zdolávať všetky nástrahy podnikania a posúvať sa bližšie k svojím klientom. Praktické skúsenosti dokážeme zúročiť tak, aby ste boli s nami maximálne spokojný. Aj keď každý rok mnohé firmy zlomí tlak konkurencie, nám sa podarilo vybudovať také miesto na trhu, ktoré nám zabezpečuje stabilnú pozíciu. Naše meno je medzi klientmi dobré známe a mnohí ho posunuli ďalej. Takto sme získali nových zákazníkov a vyšli im rovnako prívetivo v ústrety. Okná, zatieňovacia a protihmyzová technika, no i parapety a iné doplnky od našej spoločnosti nesú so sebou záruku najvyššej kvality. Pýšia sa tiež elegantným dizajnom a dlhou životnosťou. Neustále pozorujeme aktuálny dopyt stavebníkov aj radových občanov a snažíme sa im prispôsobiť našu ponuku. Úžitková hodnota výrobku a jeho cena si udržujú stabilný pomer.

Spoľahnite sa

Komplexné riešenia sú akýmsi nosným pilierom našej spoločnosti a zakladáme si tiež na spolupráci s overenými dodávateľmi. Pokiaľ sa teda rozhodnete zakúpiť u nás plastové okná alebo iný sortiment, garantujeme Vám, že si zároveň kupujete vysokú kvalitu a ekonomickú výhodnosť. Medzi naše prednosti patrí aj flexibilita, efektivita, odbornosť, orientácia na ekológiu a kvalitný servis. K tomu všetkému Vám vieme ponúknuť aj bezplatné poradenstvo.

Sme teda predajcom, na ktoré sa dá spoľahnúť.

Zakladáme si na informovanosti

Keďže ku všetkým klientom pristupujeme nanajvýš seriózne, individuálne a priateľsky, nehrozí, že by sme Vás zavádzali alebo podávali klamlivé informácie. U nás Vám ozrejmíme zdanlivo samozrejmé veci, no dozviete sa aj množstvo rád z odbornej praxe. Pokiaľ Vám nie je jasné, na akom princípe fungujú plastové okná, aké sklo alebo kovanie si zadovážiť, pokojne sa pýtajte. Upozorníme Vás tiež na to, kam sa hodia aké typy okien, aby ste predišli roseniu a skráteniu životnosti. Netreba zabúdať ani na kvalitne prevedenú montáž. Dobrý predajca je informovaný a nie je skúpy podeliť sa o svoje poznatky. S hrdosťou si dovolíme tvrdiť, že sa radíme to poprednej kategórie dôveryhodných partnerov. Urobíme všetko preto, aby ste si vybrali naozaj dobre. Spoločne nájdeme najlepšie možné riešenie. Ako iste viete, cena plastových okien si drží na trhu skvelú pozíciu v porovnaní s eurooknami alebo hliníkovými modelmi. Každopádne i tu treba byť obozretný a my Vám v tomto smere radi poradíme.

RIBANA trade je tu pre Vás, tak nás neváhajte kontaktovať.

Foto: ribanatrade.sk