7 dôvodov, prečo je tantrická masáž vhodná pre každého muža

0
3577

Tantrická masáž je veľmi intímna masáž celého tela. Pracuje so sexuálnou energiou, ktorú považuje za svoju podstatu. Cieľom tantra masáže je pomocou jemných dotykov uvoľniť telo a rozprúdiť v ňom energiu. Úprimne muži si takýto druh masáži vedia užiť viac. Prečo by ste mali skúsiť zažiť tantrickú masáž?

1.   Uvoľnenie

Ste stuhnutí, v napätí? Stále nad niečím premýšľate a neviete vypnúť? Tantrická masáž vám prostredníctvom dotykov, príjemnej hudby a vône privodí úplne uvoľnenie. Ponorte sa do svojho vnútra a precíťte celú vašu energiu, ktorá vo vás je.

2.   Regenerácia

Regenerácia je vlastne obnova nášho tela. Dobitie bateriek. Nedá sa fungovať na plné obrátky doma, v práci a neoddýchnuť si. Muži majú tendenciu byť úspešnými, byť vodcami, silnými, ktorí zdolajú všetky prekážky. Preto si ich telo priam vyžaduje regeneráciu. A tú pri tantra masáži určite prežijete.

3.   Posilnenie imunity

Ako môže tantra masáž posilniť vašu imunitu? Všetko súvisí so spomenutým uvoľnením a následnou regeneráciou. Vaše telo tak bude silnejšie a odolnejšie voči mnohým chorobám. Nedovolí, aby sa vás zmocnili baktérie a vírusy.

4.   Poznanie intimity

Toto zažijete výlučne pri tantrickej masáži. Ako jedna z mála masáži sa dotýka nielen vášho tela, ale aj duše. Tým, že zažijete nové nepoznané dotyky na intímnych miestach, spoznáte lepšie samých seba aj po intímnej stránke. Čo sa vám páči, aké pocity a vnemy takéto dotyky vo vás vyvolávajú. Tieto informácie budete môcť zúžitkovať aj vo vašom partnerskom vzťahu. Svoju partnerku budete vedieť naviesť na tie “správne” techniky, ktoré vám spôsobujú také potešenie.

5.   Zvýšenie sebavedomia

S poznaním intimity súvisí aj vyššie sebavedomie. Niektorí muži sa potýkajú naozaj s nízkym sebavedomím. Častokrát za tým stoja sexuálne problémy. Či už s predčasnou ejakuláciou alebo slabou erekciou. Aj tieto ťažkosti vám vie pravidelná tantrická masáž odbúrať. Zbavte sa svojich problémov, komplexov a ostychu, prebuďte v sebe sexuálnu energiu a dodajte si sebavedomie.

6.   Menej stresu

V práci ste vystavení neodkladným povinnostiam, ste pod tlakom a z každej strany sa na vás niečo rúti. Určite máte zvýšenú hladinu stresového hormónu kortizolu, ktorý spôsobuje mnohé zdravotné problémy. Zvyšuje riziko infarktu, ale aj nevyliečiteľnej cukrovky. Ak sa chcete týmto chorobám vyhnúť, stres by ste zo svojho života eliminovať. Jednou z možností ako to spraviť je práve podstúpiť tantrickú masáž. Uvoľnenie a čas venovaný výlučne pre seba vám pomôže.

7.   Lepší spánok

Viac uvoľnenia, regenerácie a menej stresu je vzorec pre kvalitný spánok. Ak máte ťažkosti so zaspávaním alebo sa budíte počas noci, pravdepodobne vás niečo trápi, načo nedokážete prestať myslieť. Najskôr to bude veľa práce a povinností. Lenže v noci je čas vyhradený pre spánok. Tantrická masáž vás naučí odpútať sa od starostí a vychutnať si kvalitný spánok.