Staňte sa módnou ikonou, vďaka týmto kusom oblečenia

0
1525
Fashion studio portrait of beautiful young woman with earring. Beauty and manicure. Jewelry and accessories

Každá žena sa môže raz za čas z nejakého dôvodu cítiť neistá a menej sebavedomá. Zrazu si pripadá neforemná, neatraktívna, tučná … No vo väčšine prípadov sa mýli. Bohužiaľ sa to občas stane každej z nás a najsmutnejšie je, že keď si oblečieme čokoľvek, aj tak to bude jeden veľký omyl. Ako sa však stať vďaka oblečeniu opäť sebavedomou a krásnou ženou, ktorá má štýl?

Správne tričko

Ideálne je tričko s výstrihom do „V“. Nemusí však ísť o príliš veľký výstrih, aby ste nevyzerali príliš vyzývavo až lacno. Tento typ výstrihu opticky predĺži vašu hornú časť tela a okrem toho sa budete cítiť i o niečo vyššia. „Véčkový“ výstrih je vhodný aj pre dámy s menšími prednosťami, takže sa nebojte nosiť aj tento typ výstrihu.

Nohavice s vysokým pásom

Ďalšie oblečenie, ktoré spoľahlivo predĺži vašu postavu sú nohavice alebo šortky s vysokým pásom.  Vaše nohy budú opticky vyzerať omnoho dlhšie a okrem toho dokážu veľmi dobre zakryť prípadné bruško. Pred pár rokmi by človek hľadal tieto nohavice veľmi ťažko, no dnes sú opäť v kurze a niet sa čomu čudovať. Pokiaľ ich ešte skombinujete s vysokými topánkami, nikto od vás neodtrhne zrak.

Kardigán

Kardigán alebo inak povedané – dlhý sveter, je úžasný kúsok oblečenia, ktorý nemôže chýbať v šatníku žiadnej ženy. Je skvelým doplnkom k nohaviciam a pokiaľ máte k nemu i opasok, nádherne dokáže zvýrazniť váš pas. Okrem toho je ideálny aj na chladnejšie večery, takže sa naozaj nebojte siahnuť aj po takomto kúsku.

Výrazné náušnice

Doplnky dokážu spoľahlivo odviesť pozornosť od prípadných nedokonalostí. Pokiaľ sa vám ráno nepodarilo vytvoriť účes podľa vašich predstáv, vsaďte na výrazné náušnice. Okrem toho môžu veľmi pekne doplniť váš outfit, ktorý nemusí vyzerať práve vďaka náušniciam tak nudne, ako sa na prvý pohľad zdá.

 

FOTO:  © ChiccoDodiFC + soup studio / Dollar Photo Club