Relax na chate

0
1095

Minulý rok sme sa s manželom dohodli, že si postavíme novú chatu. Šetrili sme niekoľko rokov a tieto peniaze sme sa chystali investovať buď do väčšieho záhradného domčeka alebo menšej chatky.

Na internete sme si našli spoločnosť, ktorá ponúkala stavbu chaty na kľúč. Mali širokú ponuku a výhodné ceny, ktoré nás oslovili. Viac sme neváhali a novú chatu si cez internetový formulár objednali. Už za pár dní firma s výstavbou našej novej chatky začala. Nestačili sme sa diviť ako nám z jedného dňa na druhý rástla pred očami. Každý deň sme sa s manželom chodili pozerať ako jej stavba napreduje a dúfali, že bude obývateľná ešte pred Vianocami.

Veľmi sme túžili stráviť vianočné sviatky na našej novej chate. Predstava príjemne prežitých najkrajších sviatkov v roku pred vyhriatym krbom s pohárom dobrého šampanského v lone krásnej prírody bola pre nás veľmi lákavá.

Ako chatka rástla a nadobúdala reálne kontúry, začali sme rozmýšľať nad jej vybavením. Nechceli sme investovať do nejakého extra drahého vybavenia, ale boli veci, ktoré sme v novej chatke chceli mať. Hlavne z toho dôvodu, že mala slúžiť výhradne na relax. Povedali sme si, že záhradku budeme mať výhradne na pestovanie okrasných kvetín a zasadíme tam len pár kríčkov malín pre deti. To je všetko. Žiadne „hrdlačenie na panskom“. Dosť sme sa narobili na rodičovských roliach, keď sme boli mladší. Môj manžel sa zameral na výber vhodného krbu a teplovzdušných vložiek, aby nám v našej chatke bolo príjemne teplúčko. Ja som mala za úlohu vybrať do kúpelne masážny sprchový kút. Po dlhom pátraní som si z veľkého výberu ponúkaných masážnych boxov nakoniec jeden vybrala. Z jeho výberom bol spokojný aj môj manžel.

Chata bola nakoniec dokončená ešte pred Vianocami a my sme naše nadchádzajúce vianočné sviatky mohli stráviť presne podľa našich predstáv. Vytúženým relaxom v našej vysnívanej chate.

FOTO: