Prečo si vybrať práve európsku doménu?

0
1030

Rozmýšľate nad registráciou domény, ale neviete, pre ktorú sa rozhodnúť? Na vzostupe je stále viac a viac populárna doména – .eu, teda doména Európskej únie. Jednoznačne vyjadruje európsku totožnosť, ale užívateľom ponúka aj veľa iných výhod.

Vedeli ste, že ?

Podľa prieskumov je tento typ domény využívaný najmä pre obchodné účely k firemným prezentáciám. Celkový počet registrácie domény .eu presahuje 4 milióny a patrí medzi tie najobľúbenejšie v Európe.  Registrácia tejto domény sa určite vyplatí, a to najmä kvôli jej vysokej popularite a vlastnej histórií. Pre európske firmy a spoločnosti je tou najvhodnejšou voľbou na nájdenie nových klientov a „rozbehnutie“ svojho biznisu.

Výhody domény .eu v elektronickom obchodovaní

Medzi hlavné výhody tejto domény patrí najmä to, že umožňuje menším, ale aj väčším spoločnostiam prezentovať svoju firmu ako skutočnú európsku spoločnosť. Nemali by ste sa teda spoliehať na to, že koncovka .sk zaujme všetkých zákazníkov kdekoľvek na svete. A to aj z toho dôvodu, že nie všetci poznajú Slovensko.

Medzi ďalšie výhody patrí aj to, že prostredníctvom tejto domény môžete prezentovať daný obsah vo viacerých jazykových variantoch. Ocení to teda najmä mnoho zahraničných klientov, ktorí si môžu zvoliť jazyk podľa svojich predstáv.

Oproti doménam vyššieho rádu sú pri doméne .eu nižšie registračné poplatky ako pri doménach konkrétnych štátov. Môžete ňou teda nahradiť domény ako .sk, .pl alebo .cz.

Európska doména .eu otvára nové možnosti nielen na európskom trhu, ale aj na celom svete. Svetu teda ukážete, že sa nebojíte nových príležitosti, ktoré vám ponúka nielen európsky, ale aj svetový trh.

Správca webovej stránky, ktorý je výhradným vlastníkov informácií, môže veľmi jednoducho a zároveň efektívne spravovať vzácne obchodné dáta, takže budete mať všetko pod kontrolou.

Firma EXO TECHNOLOGIES s.r.o. ponúka svojim klientom tie najlepšie a najkvalitnejšie služby na trhu  – hosting, multihosting, domény a mnoho ďalšieho. Nízke ceny, profesionalita, kvalitné služby a spokojnosť zákazníkov sú na prvom mieste.

 

Obrázky:  Michael Rosskothen / Dollar Photo Club