Plánujete dovolenku už teraz?

0
1040

Všetko sa akosi mení veľmi rýchlo. Vianoce nám tak predajcovia pripomínajú už v septembri, no rovnako aj dovolenková sezóna už nezačína až v lete.

Za skutočným letným oddychom sa samozrejme môžete vydať aj teraz, len Vás to bude stáť viac, a cestovať musíte o niečo ďalej. Pokojne však môžete aj v týchto dňoch pomýšľať aj na tradičnú letnú dovolenku. Predaj nových termínom sa čoskoro rozbehne a vďaka tomu môžete aj výrazne ušetriť.

Práve z dôvodu šetrenia však môže aj letná dovolenka predstavovať zaujímavý vianočný darček. Pokojne totiž môžete termín aj hotel, či lokalitu vyberať aj teraz. Takej popularite sa teší najmä vďaka first momentu. Ten Vám pomôže ušetriť viac, ako keď vyberáte dovolenku na poslednú chvíľu, naviac a pod stromčekom bude mať radosť celá rodina.

Ak teda už teraz myslíte na leto na Jadranskom pobreží, oplatí sa využiť túto ponuku. Ak teda viete, kedy budete mať v práci voľno, neváhajte. Ušetriť môžete aj na obľúbenej dovolenke v Chorvátsku. Veľkou výhodou je aj skutočnosť, že nemáte obmedzený výber. Všetky ponúkané hotely, ktoré nájdete na tiptravel.cz sú Vám k dispozícií. Výber je tak v porovnaní s last minute oveľa bohatší.

Chorvátsko je stále top destináciou. Vyhráva najmä blízkosťou ale aj mentalitou miestnych ľudí. Jednoducho sme si zvykli tráviť tu náš voľný čas. Práve vďaka jeho blízkosti, môžeme pokojne cestovať aj vlastným autom. Stále je však aj veľký záujme o autobusovú dopravu, najmä do severných oblastí. Jeho nespornou výhodou je najmä cena, no neraz zostáva len dúfať, že autobus, v ktorom budeme cestovať je v dobrom stave. To závisí aj od samotnej cestovky, a zmluvného prepravcu. Ten by nemal podceňovať ani náhradné diely na nákladné autá.

 

FOTO: cescassawin / freedigitalphotos.net