Operatívny lízing je spôsob, ako získať firemné auto bez veľkej investície

0
1031

V súčasnej dobe sa vám ponúka hneď niekoľko možností, ako zaobstarať firemné auto, respektíve auta. Nie príliš ekonomickým riešením je hotovostná platba. Ale nie všetky spoločnosti si môžu dovoliť uvoľniť väčšinu kapitálu na vozový park. Finančne prívetivejšou alternatívou je operatívny lízing, ktorý môžete poznať aj ako dlhodobý prenájom vozidla.

K operatívnemu lízingu sa vzťahuje nespočetné množstvo sprievodných služieb, napríklad lízingová spoločnosť zabezpečuje servisné úkony a stráži platnosť diaľničných známok. Dokonca sa nemusíte starať ani o zákonné poistenie či havarijné poistenie. Všetko má na starosti leasingová spoločnosť. A vy len jazdíte.

Aby ste si ľahko predstavili, aké budú fixné mesačné výdavky za operatívny lízing, ponúka sa vám internetová kalkulačka od spoločnosti HERTZ Lease. Zadaním niekoľkých parametrov zistíte, koľko mesačne za vozový park miniete.

Produkt full-service operatívny leasing

V tejto oblasti vám môže komplexné služby poskytnúť už spomínaná spoločnosť HERTZ Lease, ktorá sa na operatívny lízing orientuje už niekoľko rokov. Spravuje vozový park mnohým významným spoločnostiam, a to ako slovenským, tak aj zahraničným. Svojim zákazníkom navrhuje efektívne riešenie, ktoré neurobí veľkú dieru do firemného rozpočtu. A sami usúdite, že operatívny lízing je lepší spôsob ako nákup za hotové.

Súčasťou balíčka full-service operatívny leasing sú nadštandardné služby, ako cestná daň, nepretržité asistenčné služby s možnosťou zapožičania vozidla na päť dní zadarmo, poplatok za rádio a ďalšie. Profesionál HERTZ Lease sa stane nielen vaším dodávateľom vozového parku, ale aj vaším radcom pri výbere konkrétnych automobilov. V prípade potreby vám odporučí konkrétne vozidlá, ktoré budú vyhovovať vašim požiadavkám. A vy sa nemusíte o nič starať.

Autorské právo: mangostock / 123RF Reklamní fotografie