Nechcete stavať plot alebo ťahať drôt okolo svojho pozemku? Je tu riešenie: dajte si bezdrôtové oplotenie!

0
1278

Ak nechcete stavať plot alebo ťahať drôt okolo celého svojho pozemku kvôli vašich domácim miláčikom, je tu riešenie aj pre vás. Vsaďte na bezdrôtové oplotenie pre psov. Je možné ho využiť na každom pozemku, kde nemáte alebo nechcete mať oplotenie, alebo ak nechcete ťahať drôt ako pri klasickom rádiovom oplotení.

Ako pracuje celý systém?   

Bezdrôtové oplotenie funguje rovnako na princípe ako rádiové oplotenie s drôtom, ale nevyžaduje sa inštalovať na pozemku drôt.

Výhody systému   

PRF-3004XW-20_Product01_Web1000pxlObrovskou výhodou rádiového oplotenia pre psov je  v porovnaní s klasickým oplotením to, že odpadá nutnosť výkopových prác pre umiestnenie samotného drôtu pre rádiové oplotenie s drôtom alebo obmedzenia vyplývajúce z toho, že samotný drôt oplotenia vedie vzduchom
po pozemku. Žiadne vedenia a drôty, to je bezdrôtové oplotenie pre vášho domáceho miláčika. Je veľmi ľahko prenosné a samotný set zahŕňa už aj obojok pre psa.

Čo je potrebné?  

Naučiť svojho miláčika, kde sú hranice pohybu. Najväčšia starosť však zostáva sledovať baterky v samotnom obojku pre vášho domáceho maznáčika. Je to dôležité pre kvalitné a bezproblémové fungovanie celého systému bezdrôtového oplotenia.

Ak nechcete platiť vysoké sumy za výstavbu oplotenia
pre psa alebo mačku na svojom pozemku alebo na inom mieste, elektronické rádiové ploty sú tým správnym riešením a rozhodnutím.