Komplexné Školenie Cisco Certified Network Associate (CCNA)

0
119
Komplexné Školenie Cisco Certified Network Associate (CCNA)
Komplexné Školenie Cisco Certified Network Associate (CCNA)

V súčasnej dobe, keď je počítačová gramotnosť nevyhnutnou súčasťou profesionálneho rozvoja, ALEF Training centrum ponúka inovatívne školenie pre uchádzačov, ktorí chcú získať hlboké teoretické aj praktické znalosti v oblasti počítačových sietí. Tento kurz je špeciálne navrhnutý tak, aby pokryl základy IPv4 a IPv6 protokolov a poskytol pevný základ pre pokročilé Cisco školenia vo všetkých technologických oblastiach.

Kurz je obsahom náhradou kurzov ICND1 a ICND2, pričom je doplnený o témy nových technológií ako SD-Access, SD-WAN, základy programability zariadení a taktiež obsahuje vybrané kapitoly z oblastí bezdrôtových sietí a sieťovej bezpečnosti.

Školenie trvá 5 dní s 8 hodinovým denným programom, ktorý sa štandardne realizuje prezenčne v ALEF Training centre alebo v priestoroch klienta. Ponúkame tiež možnosť online školenia prostredníctvom platformy Cisco Webex Meetings, kde sa účastníci môžu pripojiť na školenia priamo z pohodlia svojho domova či kancelárie.

Kurz pokrýva základné funkcie IP dátových sietí, vrátane konfigurácie a troubleshootingu pre VLAN, trunkovanie, statické a dynamické smerovanie, ako aj základy protokolov ako OSPF a STP. Študenti sa tiež naučia základy sieťovej bezpečnosti, konfigurácie zabezpečenia sieťových prvkov a správy Cisco zariadení.

Tento kurz tiež zahŕňa nové technológie ako SD-Access a SD-WAN, základy programovateľnosti zariadení a obsahuje vybrané kapitoly z oblastí bezdrôtových sietí a sieťovej bezpečnosti. Školenie pripravuje uchádzačov na certifikačnú skúšku 200-301 Cisco Certified Network Associate (CCNA), ktorá je vstupným bodom pre mnohé pokročilé certifikácie v oblasti sietí.

Naše školenia vedú skúsení lektori s medzinárodnými certifikáciami a praktickými skúsenosťami. Účastníci majú prístup k virtualizovanému LAB prostrediu pre interaktívne štúdium a praktické precvičenie získaných znalostí.

Pripravte sa na budúcnosť s certifikáciou CCNA od Cisco a získajte konkurenčnú výhodu v rýchlo sa vyvíjajúcom technologickom odvetví. Registrácia na školenie je už otvorená!

Pridajte sa k nám a posuňte svoje profesionálne schopnosti na novú úroveň. Pre viac informácií navštívte našu webovú stránku alebo priamo kontaktujte náš tím.