Jesenná akcia, ktorá zefektívni Vaše vykurovanie

0
972

Daikin je líder na trhu obnoviteľných zdrojov energie, tepelných čerpadiel, klimatizačných systémov a vetraní. Okrem toho u neho dominuje šetrnosť k životnému prostrediu. V súčasnosti prebieha aj úžasná jesenná akcia Daikin Altherma, ako dôkaz nadštandardnej pozornosti vo vzťahu predajca a kupujúci. Tí, ktorí si už tento komplexný systém vykurovania a prípravy teplej vody s možnosťou chladenia obstarali, môžu zaručene potvrdiť, že ide o revolučný prípravok s množstvom výhod. Vy ho dnes môžete mať i s darčekom naviac.

Plusy, ktoré sa nedajú prehliadnuť

Tepelné čerpadlo, ktoré tvorí podstatu Daikin Altherma, sa v súčasnosti stalo skvelou náhradou alebo alternatívou kotlov na fosílne palivá. Systémom vykurujete niekoľkokrát účinnejšie ako ste bežne zvyknutí. Okrem toho, že poklesnú Vaše výdaje za energie, opadnú aj emisie CO2. Vzduch získaný tepelným čerpadlom z vonkajšieho prostredia sa výmenníkom dostane do systému na teplú vodu. Výsledkom sú potom väčšie úspory nákladov na vykurovanie a komfortná izbová teplota. Výkon riadite prostredníctvom inteligentného ovládania. Tento systém predkladá dokonalé riešenie pre novostavby a nízkoenergetické domy. Kompaktná jednotka zaberie málo miesta, no garantuje veľké výhody. Je možné zharmonizovať ju s jednotkou fan-coil, podlahovým vykurovaním a problém jej nerobí ani nízkoteplotný systém. Mohlo by sa zdať, že tak perfektné zariadenie bude potrebovať zložitú a pravidelnú starostlivosť. Opak je však pravdou. Prevádzkové náklady sú minimálne a údržba obzvlášť jednoduchá.

jesenna akcia

Cesta k darčeku, ktorý získate prostredníctvom jesennej akcie

Kto by nemiloval akcie, zľavy, výpredaje a všetky tie super veci, na ktorých sa dá iba získať? Jednu takú Vám tu dnes predkladáme. Ak práve zvažujete úpravu alebo zriadenie vykurovacieho systému, určite padne vhod. Pri zakúpení vnútornej či vonkajšej jednotky Daikin Altherma získate zásobník na teplú vodu v hodnote 1308€. Čo musíte urobiť naviac? Nič! Proste potrebujete a chcete toto moderné zariadenie a my Vám k tomu dáme darček zadarmo. V uvedenej cene si môžete zakúpiť iba zásobník, pokiaľ momentálne vykurovaciu jednotku nepotrebujete. Stačí sa ozvať predajcovi Daikin vo Vašej lokalite a nechať si tovar doviesť. Voľba pre efektívne a úsporné kúrenie Vám však prinesie okrem jednej radosti dve. Počítame tiež s možnosťou, že by ste mali záujem o iný zásobník než zahrňuje akcia. Pokojne si vyberte, aký sa Vám páči. Rozdiel v sume sa potom iba doplatí. Iste netreba pripomínať, že každopádne Vám z toho pôjdu výhody.  

Užívajte si komfort

Aby ste si mohli naplno užívať klady vykurovacieho systému Daikin Altherma, mali by ste si ho dať nainštalovať iba autorizovanému partnerovi. Na trhu je totiž mnoho napodobnenín, ktoré sa síce tvária dôležito, no v konečnom dôsledku Vám prinesú iba sklamanie. Pred kúpou si o tepelnom čerpadle niečo naštudujte a pokojne sa ozvite predajcovi, ktorý Vám pripraví cenovú ponuku. Jesenná akcia, ktorej súčasťou je aj zásobník na teplú vodu, platí pre všetky predajne Daikin, a teda v každom regióne.

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, tak sa o ňu podeľte aj s ostatnými a naskočte na horúcu vlnu efektívneho vykurovania.

Foto: daikin.sk