Blueinfo – vytvoríme Vám skvelý web

0
964

Váš sen o úspešnom webe môže zostať navždy iba snom, alebo mu dajte už konečne reálnu podobu. Možno ste si stihli prečítať množstvo štúdií, článkov, návodov a motivácií, ako by ste to mali urobiť. Pokiaľ však nie ste v tejto oblasti profesionál, bude Vás stať veľa úsilia dosiahnuť to, čo odborníci stihnú behom chvíle. Každopádne je to celé na Vás, no bez kvalitného internetového marketingu nemáte reálnu šancu uspieť. Na internete totiž každý deň vzniká množstvo menej či viac kvalitných stránok, ktoré majú podobné zameranie ako Vy. Aby Vám stránka alebo e-shop začali zarábať, musí to mať celé svoj systém a najmä sa o nich musí dozvedieť široká verejnosť. Všetky svoje originálne a atraktívne nápady Vám budú nanič, pokiaľ to neviete zúročiť. Hoci sa zázraky dejú, občas ich treba trošku nakopnúť. Ak chcete mať všetko na 100%, vieme Vám s tým pomôcť. Vytvorenie web stránky a jej nadštandardná organizácia je prioritou našej spoločnosti IPA group. Náš profesionálny tím Vám pomôže s hľadaním vhodnej marketingovej stratégie a zabezpečí popredné miesto vo vyhľadávači. Určite však nezaškodí zhrnúť si pár pravidiel úspešnosti, ktoré Vám v ďalších riadkoch ponúkame. Touto cestou sa Vám tiež chceme predstaviť, tak nech sa páči, čítajte ďalej.

Dajte si záležať, no neprežeňte to!

Každý, kto si chce založiť nejaký web, blog alebo e-shop, má asi určitú predstavu, ako by to malo vyzerať. Hneď na začiatku je nutné vypracovať akýsi plán, ktorý k Vám privedie klientov, návštevníkov a ľudí, ktorí zvýšia príťažlivosť Vašej stránky. Je pravdepodobné, že pri čítaní iných návodov ste sa stretli aj s názorom, že dizajn nie je až tak dôležitý. My by sme to celé skúsili vysvetliť na obraze atraktívnej a zvodnej dámy. Áno, zase sa to točí okolo žien, no musíte uznať, že sú vďačnou témou. Predstavte si teda, že Vaša stránka je žena, ktorá sa chystá na prvé rande. Určite chce zaujať, a preto premýšľa, čo na seba. Nechá si záležať, oblečie si sexy šaty, namaľuje sa a nastrieka na seba voňavku. Musí však dávať pozor, aby nepôsobila príliš lacno, lebo druhú stranu by to mohlo skôr odradiť. Viete teda, ako to myslíme? Menej je niekedy skutočne viac. Stavte na pekné grafické spracovanie, ale nepreafektujte to. Chcete predsa, aby po prvom rande prišli aj ďalšie, nie? A keďže najkrajšia je tá prirodzená krása, aj Vy by ste mali postupovať tak, aby to celé vyznelo nanajvýš prirodzene. Stavte skôr na silu SEO optimalizácie (postup, ktorý Vám zabezpečí pozíciu vo vyhľadávačoch) a nenútenú propagáciu, ktoré veľa urobia, no návštevník ich neregistruje ako rušivý element.

Buďte v strehu a vyvíjajte sa

Stránka sa zvyčajne nezakladá iba tak z nudy. Keď už sa rozhodnete do niečoho takéhoto pustiť, mali by ste si byť vedomý toho, že si to bude vyžadovať časť Vášho drahocenného času. Venujte sa svojmu webu, aktualizujte tu príspevky, ponuku, sortiment, akcie… Naučte svojich návštevníkov na pravidelnosť a buďte s nimi v kontakte. Umiestnite na stránke kontaktný formulár, ale tiež online chat. Na začiatku si budete možno musieť pozornosť Vašich návštevníkov kúpiť, a preto neváhajte spustiť nejakú súťaž, venujte im zľavový kupón a podobne. Toto je proces, ktorý môžeme nazvať aj okatý, no existuje tiež akýsi skrytý postup. Tu neoslovujete priamo ľudí, ktorí Vás navštívia, ale zdokonaľujete svoj web po technickej stránke. Naša spoločnosť Vám dokáže nastaviť kritéria podľa náročných Google požiadaviek, lingbuilding Vám vybuduje slušnú sieť spätných odkazov, pripravíme trefné reklamné texty, spojíme Vás so sociálnymi sieťami a podobne. Toto sú totiž všetko detaily, ktoré stoja za kvalitným webom. Pokiaľ si na manažovanie sami netrúfate, radi Vám s tým pomôžeme. Vďaka nám môžete preskočiť dlhé úvodné trápenie. Naša fullservisová reklamná agentúra dokáže zabezpečiť propagáciu čohokoľvek a pre kohokoľvek v online prostredí. Svoju odbornosť vieme doložiť napríklad aj certifikátom spoločnosti Google. Aby sme z Vášho webu mohli spraviť povestnú divu, ktorú budú všetci obdivovať, potrebujeme už iba Váš kontakt a predstavy. Následne sa pustíme s dravosťou do práce. 

Foto: ipagroup.sk