Garážové brány Hörmann dnes ponúkajú pestré možnosti riešení

0
1389

Spoločnosť Hörmann sa stala synonymom kvalitného riešenia brán pre rodinné domy, garážové vjazdy multifunkčných objektov aj pre vjazdy do priemyslových objektov a hál. Firma ponúka vedľa pohonov garážových a vjazdových brán predovšetkým kvalitné garážové brány v rôznych podobách – ako sekcionálne garážové brány a to aj v posuvnej variante, výklopné garážové brány alebo rolovacie garážové brány. Špeciálne možnosti sú ponúkané pre priemyselné stavby.

Brány Hörmann sa pre potreby rodinných domov ponúkajú v zaujímavom designe a s veľkou variabilitou. Nejde len o samotné farby a povrchy. Ide aj o voľbu konštrukčného riešenia, ručného či automatického pohonu i rôzneho príslušenstva.Cena za garážové brány sa líši podľa zvoleného typu i veľkosti brány. Vo svojej kvalite však garážové brány Hörmann patria medzi najlepšiu voľbu.

Výklopné garážové brány zostávajú stále dobrou voľbou

Aj keď je mnoho zákazníkov fascinovaných rôznymi rolovacími mechanizmami garážových brán, výklopné brány zostávajú aj naďalej veľmi výhodnou voľbou. Firma Hörmann ponúka viac ako dvadsať rôznych modelov v materiálovom prevedení drevo alebo ceľ. Výkopné brány Berry, ktoré Hörmann ponúka, poskytujú jedinečný moderný design, vysoký užívateľský komfort a súčastne potrebnú bezpečnosť. Zákazník má možnosť konfigurovať bránu na základe vlastných požiadaviek a vybrať si mimo iné motív, farbu a povrch brány.

Rolovacie brány ponúkajú riešenie aj pri nedostatku priestoru

Mnoho nevýhod pri nedostatku priestoru riešia rolovacie brány. Brány RollMatic zo sortimentu Hörmann tieto problémy riešia. Veľkou výhodou je možnosť parkovania tesne pred samotnou bránou, pretože mechanizmus dverí ani ich samotná veľkosť vás čo do priestoru nijak neobmedzuje. Voľný zostáva aj stropný priestor nad bránou. Rolovacie garážové brány sa vyrábajú z bezúdržbového hliníku, ich otváranie je veľmi tiché a ovládanie brány je prakticky prepojené s osvetlením celej garáže.

O spoločnosti Hörmann

Hörmann je významným predajcom dverí a brán v Európe. Kvalitné brány sú vyrábané v 26 špecializovaných závodoch v Európe, Severnej Amerike a v Ázii. Na Slovensku predaj garážových brán Hörmann zaisťuje sieť zhruba 85 autorizovaných predajcov. Cieľom firmy je totiž dostať pobočky čo najbližšie k zákazníkovi a zaistiť tak rýchle a kvalitné služby. Centrálny sklad firmy Hörmann sa nachádza v Senci.