Doplnky stravy, ktoré by vám nemali na jar chýbať

0
1371

Hoci jar predstavuje obdobie, kedy prichádza teplejšie počasie a slniečko, môžu sa objaviť tiež nie príliš príjemné situácie. Potrápi vás jarná únava, s ktorou sa ťažko bojuje. O slovo sa prihlásia stres a depresie. Ak teda chcete týmto neduhom zabrániť, nie je nič jednoduchšie ako svoj organizmus trochu podporiť, a to doplnkami stravy, ktorých existuje nespočetné množstvo. Súčasný trh je rozmanitý a zohnať môžete produkty dvojitého charakteru. Zatiaľ čo niektoré sú chemické, iné sú na čisto prírodnej báze. Vy by ste mali siahnuť práve po druhej variante, za ktorú vám vaše telo poďakuje.

Aké doplnky stravy existujú?

Najprv vás zrejme zaujíma, aké doplnky stravy môžete zakúpiť. Pre starostlivosť o vlasy, nechty a pokožku slúži BIOSIL plus, s únavou zasa zatočí čistý kofeín KOFEX. Veľmi obľúbeným prípravkom je GAŠTAN plus, ktorý zabezpečuje správnu cirkuláciu krvi, potláča pocit ťažkých nôh a napomáha správnej funkcii ciev.

Do tela je nevyhnutné dostať tiež vitamíny. Trebárs taký VITAMÍN D3 10 mg napomáha správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu a v neposlednom rade podporuje imunitný systém. Vychvaľovaný je tiež preparát ALLICOR, ktorý obsahuje cesnak, stopové prvky a minerály. Stane sa vašou pravou rukou pri chrípke a prechladnutí. Zabudnúť nesmieme ani na zázrak menom VILCACORA. Jedná sa o liečivú rastlinu z peruánskych Ánd, ktorá stimuluje obranné reakcie. Nie nadarmo je nazývaná ako posvätná rastlina Inkov.

Kde doplnky stravy kúpiť?

Ideálne je objednať si doplnky stravy cez internet, pretože e-shopy majú rozmanitejšie ponuky než kamenné predajne. Zohnať môžete všetky vyššie spomenuté produkty v obchode greenlike.sk, kde sa môžete tešiť aj na atraktívne ceny. Objednajte si doplnky, ktoré sa stanú vášmu telu prospešné. Doručené vám budú priamo domov, a tak nemusíte nikam chodiť. To je kúzlo e-shopov.