Bývajte zdravo, úsporne a moderne

0
1269

Zatepľovanie budov je dnes mimoriadne atraktívna téma. Ceny energií stúpajú a rodinný rozpočet má stále klesajúcu tendenciu, preto sa javí práve tento stavebný postup ako ideálne riešenie vedúce k zníženiu nákladov. Okrem toho smeruje zateplenie domu k eliminácií problémov s nadmernou vlhkosťou, ktorá trápi staré stavebné konštrukcie. Pokiaľ sa rozhodnete objednať profesionálnu firmu a zrealizovať podobný proces, môžete tiež výrazne zvýšiť trhovú hodnotu svojej nehnuteľnosti na realitnom trhu. Zbavíte sa i nepríjemného hluku, plesní a podobne. V prípade, že hľadáte vhodnú stavebnú spoločnosť (alebo viete o niekom, kto ju hľadá), dovolíme si odporučiť firmu STAVMAXBB s.r.o. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete niečo viac o jej práci a ponuke.

Na každý problém existuje riešenie

Otravuje Vás večne opadajúca omietka, ktorá špatí inak peknú fasádu? Alebo ste rozladený kvôli netesniacim oknám, nespoľahlivej elektroinštalácií, prehnitých rozvodoch a neekonomickému vykurovaniu? Na nálade iste nepridajú ani studené a vlhké múry, neestetické bytové jadro či nefunkčné technické zabezpečenie budov. Nech už sa pasujete s akýmkoľvek problémom, ktorý spadá do kategórie stavebníctva, STAVMAXBB sa postará, aby ste sa znova usmievali. Vysoká profesionalita, odbornosť, dynamickosť a univerzálnosť pracovitého tímu nenechajú nič na náhodu. Elektroinštalácia, vodoinštalácia, kúrenie, inžinierska činnosť, rekonštrukcia, zariadenie interiéru, ba dokonca vystavanie domov na kľúč. Toto všetko a ešte omnoho viac je v kompetencii firmy, ktorej poslaním je naplniť všetky požiadavky klienta. Medzi jej plusy môžeme bez pochyby zaradiť aj komplexnosť služieb a široký záber aktivít, individuálny prístup, sofistikovaný systém riadenia projektov a kvalitu. Neodkladajte ustavične nutné stavebné práce, pretože sa to nemusí vyplatiť a stav bude naraz príliš vážny, aby bol jednoducho napraviteľný. Už túto sezónu môžete napríklad spustiť dlhšie plánované zateplenie domu. Cena je viac ako skvelá, preto sa nemusíte obávať zbytočného preplatenia. S odborníkom po ruke to zaiste pôjde jedna radosť a uvidíte, že nakoniec sa budete zo svojho rozhodnutia tešiť.

Dostupné aj pre mladé rodiny

V prípade, že ste mladá rodinka, iste plánujete skôr či neskôr osamostatniť sa. Aj s týmto vie pomôcť STAVMAXBB, ktorý vo svojej ponuke predkladá tiež projekty rodinných domov a ich realizáciu. Poradenstvo pri kúpe pozemku, cenová kalkulácia a pomoc pri výbere stavebných surovín sú samozrejmosťou. Rátať môžete i s vybavením potrebných stavebných povolení. Nechať si vystavať domček na kľúč je dnes mimoriadne moderné a vôbec nie až tak finančne náročné. Dovoliť si to teda môžu aj mladí ľudia. Od položenia prvej tehly sa môžete pripraviť na fullsevisové služby, ktoré skončia až po finálnej úprave terénu. Na záver prebehne ešte kolaudácia a je to. Ak by ste to chceli mať celé absolútne bez starostí, nechajte si zariadiť aj interiér, a tak bude domček kompletne pripravený k nasťahovaniu. Vystavanie hrubej stavby trvá zväčša 4 až 6 týždňov, dokončenie ovplyvňujú časové a finančné možnosti klienta. So STAVMAXBB získate rodinný dom na kľúč za najlepšiu cenu na trhu, ba čo viac, bude to moderný, zdravý a úsporný domov. Pokojne si prečítajte referencie na firemnom webe a nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

Zdroj: stavmaxbb.sk

Foto: © [LuckyImages] / Dollar Photo Club