3 tipy na praktický nábytok

0
1392

Rekonštrukcia, ba čo i len čiastočná renovácia príbytkov, je obyčajne pomerne zásadným zásahom do finančných rezerv snáď každej rodiny. Prirodzene hľadáme čo najviac muziky za čo najprijateľnejšiu sumu.

 Aj pri výmene nábytku hrá rolu pomer ceny a kvality. Kvalitný nábytok by podľa možnosti nemal stáť hory doly a naopak, mal by ustáť čo najviac. Pre takýto ideálny kus obývacieho zariadeniu nemusíte ísť ďaleko, stačí kliknúť na overenú adresu Novynabytok.sk, prelistovať katalóg produktov a vybrať si ten, ktorý najlepšie vyhovie vašim požiadavkám.

Univerzálny úložný priestor

Komu dám, tomu dám, nič sa nevyrovná komodám. Tento základný kus nábytku nájdeme takmer v každej domácnosti. Komody sú univerzálne využiteľné v pracovniach, detských izbách alebo obývačkách, pasujú naozaj všade. Zvoľte si osvedčenú zásuvkovú klasiku alebo rovnako praktickú verziu s dvierkami. Komody z ponuky eshopu Novynabytok.sk sú štýlové, praktické a vďaka pestrej palete farebných prevedení sa hodia do každej domácnosti. Je len na vás ktorú si vyberiete.

Praktický doplnok

FAMM_KONF_STOLIK_DOUX_sonomaElegantné konferenčné stolíky sú populárne vďaka svojej nevtieravosti, nenápadnosti a veľkej užitočnosti. Krášlia reprezentačné priestory domácností a rovnako dobre slúžia aj v kanceláriách. Na konferenčný stolík si môžete odložiť kávu a obľúbený časopis, alebo za ním dohadovať obchod svojho života. Jednoduché a čisté prevedenie s praktickou poličkou pod vrchnou doskou je obľúbenou variantou kupujúcich.

Na sedenie aj spanie

Rozkladacie sedacie súpravy ocenia všetci praktici a majitelia menších bytových priestorov. Tento  multifunkčný kus nábytku môžete po rozložení využívať ako plnohodnotnú posteľ a cez deň ako gauč. Vďaka zabudovanému úložnému priestoru získate vo vašom príbytku ďalšie miesto naviac. Pozitívne vlastnosti rozkladacích sedacích súprav sú jasné, teraz už len vybrať farbu a tvar a je to!