Užite si prémiový rodinný relax

0
1057

Naše veľhory sú atraktívne v každom ročnom období, a preto sa oplatí poznať tu miesta, na ktoré sa budete s radosťou vracať. Nemusia to byť zákonite iba neodolateľné panoramatické skvosty v prírode alebo múzeá. Pokiaľ sem chodíte radi aj na dlhší pobyt, určite padne dobre zamilovať si kvalitné ubytovanie v Tatrách. Plánujete tu stráviť vianočné sviatky, Silvestra alebo si len užiť poriadnu lyžovačku? Ešte ste nenašli svoje pobytové miesto, ktoré by Vám vyhovovalo? No ak ste ho aj našli, možno nezaškodí zmena. O Vašu priazeň sa totiž uchádza aj Hotel Slovan ***, ktorý sa nachádza len 250 metrov od lanoviek a zjazdoviek, priamo v centre tatranského diania. Poďme sa teda pozrieť na jeho prednosti a ponuku o niečo bližšie.

hotel

Dominuje maximálny komfort a súkromie

V tomto hoteli je k dispozícií 120 izieb štandardu CLASSIC, PLUS, APARTMÁN a MEZONET, ktoré garantujú to najvyššie pohodlie a súkromie. Cestujete s deťmi? Potom sú tu pre Vás pripravené rodinné izby vo všetkých štandardoch, ubytovanie pre deti na prístelkách a v detských postieľkach. Bohaté vybavenie pre rodiny s deťmi robí z hotela kvalitný rodinný hotel. V prípade, že prechovávate k Tatrám zvláštny, ba až nostalgický cit, ubytovanie Tatranská Lomnica bude pre Vás to pravé. Prémiový rodinný relax hotel je situovaný priamo v tejto malebnej oblasti, a teda doslova v srdci Vysokých Tatier. Špičkové služby hotelových pracovníkov, zaujímavé možnosti využitia voľného času v okolí a romantické prostredie sľubujú ideálnu dovolenku pre romantikov i priaznivcov aktívneho oddychu. A že nezostane iba pri sľuboch, tak to sa presvedčíte behom okamihu. Maškrtníkov a gurmánov iste poteší domáca kuchyňa s konceptom bohatého bufetu so živým varením. Ubytovaní hostia majú vstup do Relax centra s bazénom a do Centra zábavy absolútne grátis. Aby sme nevzdávali hotelu ovácie iba tak bez ničoho, jeho obľúbenosť potvrdzuje aj zaradenie medzi TOP 10 zariadení na Slovensku, ktoré sú priateľské k deťom a rodinám, poskytujú pestré vybavenie a perfektný animačný program. V roku 2013 získal ocenenie a titul „Ubytovacie zariadenie roka 2013“. Okrem toho, široké indoor a outdoor zázemie ponúka priestor pre organizovanie konferencií a firemných akcií.

zima

Profesionalita a vynikajúca poloha

Nádherný výhľad na Lomnický štít a do rozprávkovej doliny ponúka ubytovanie Vysoké Tatry v zastúpení hotela Slovan. Dizajn a vysoký štandard dokážu uspokojiť i toho najnáročnejšieho klienta. Kvalita ubytovacích služieb, ochota a ústretovosť sú v hoteli na prvom mieste. Milý a empatický personál Vám vyjde vo všetkom v ústrety. V ponuke hotela sú tiež lákavé rodinné pobyty. V prípade, že sa Vám nechce von alebo to počasie z nejakého dôvodu nedovoľuje, môžete si zahrať biliard, stolný futbal alebo tenis. Na deti čakajú dva detské kútiky, bohaté animácie a spoločenské hry. V lete stojí za návštevu tiež MINI ZOO v tatranskej prírode či náučný chodník Spevavce tatranské. A čo takto výlet s podtitulom „Kam sa zatúlať?“. V zime to tu ale taktiež ožije poriadnou zábavou. Môžete sa tu vyblázniť vo všetkých aktivitách, ktoré sa Vám v súvislosti so zimou vybavia. Nedávno tu vznikol aj nový detský park Kamzíkovo, ktorý Vám a Vašej rodine zaiste ihneď prirastie k srdcu. Večer si potom môžete oddýchnuť na masáži. Špecialitou sú jedinečné dojčenské a detské masáže, ale aj masáže pre mamičky. Možností je tu naozaj neúrekom, stačí sem prísť a vychutnať si to na vlastnej koži.

mezonet

Zdroj a foto: hotelslovan.sk