Už máte plán na koniec roka?

0
1239

Rok sa už prehupol do svojej druhej polovice a čo nevidieť sme sa dočkali aj vytúženého záveru tohto ďalšieho.

Čas plynie naozaj rýchlo, aj keď si to možno neuvedomujeme. Iste tak aj Vašu myseľ už zamestnáva kúpa vianočných darčekov. Vianoce sú sviatky rodiny, no netreba podceňovať ani spoločne strávené chvíle niekde mimo domova. Spoločné výlety by sme preto mali organizovať vždy, keď je to možné. No a túto príležitosť jednoznačne ponúka aj záver roka.

Čaká nás predsa viac dní voľna, a tak môžeme vyraziť aj do našich hôr. Oddych si predsa nezaslúžime len v lete. Aj zimné krásy našich hôr určite stoja za to. Zvyšok rodiny tak môžete potešiť objednaním pobytu na horách. Ak sa však chcete vyhnúť množstvám turistov, hľadajte chaty v pokojnejšom prostredí. Tu bude Váš rodinný oddych skutočne dokonalý. Moderné, ale aj tradične zariadené chaty, ktoré sú Vám k dispozícií, nájdete aj na kiskatravel.sk.

Aj takéto prekvapenie určite poteší, no najmä deti budú mať ešte väčšiu radosť z hračiek, či stavebníc. Tie jednoducho pod žiadnym stromčekom nesmú chýbať. Ich výber však dobre zvážte, najmä ak im chcete dopriať viac ako len jednotvárnu zábavku. Aj deti potrebujú svoju myseľ rozvíjať. Zohľadniť, samozrejme, treba aj vek dieťaťa. Tie staršie budú unesené správnou stavebnicou. Zábavu celej rodine však prinesú aj puzzle. Väčšie obrazy síce dajú zabrať pri skladaní, no potom si s nimi môžete vyzdobiť aj svoj domov. Obľúbené sú teda aj puzzle 5000, ktorých skladanie si určite všetci užijete. Vyberať ten správny motív môžete na i-puzzle.sk.

 

FOTO: kiskatravel.sk