ReFresh Bistro: Čerstvá vlna v školských bufetoch prichádza na Slovensko

0
446
ReFresh Bistro

Česká sieť školských bufetov ReFresh Bistro sa pripravuje na expanziu na slovenský trh. S úspechom viac ako 50 pobočiek v Česku sa teraz zameriava na zlepšenie stravovania slovenských školákov.

Príprava na slovenský trh a zdravé alternatívy

Aktuálne prebiehajú registrácia spoločnosti a administratívne prípravy. ReFresh Bistro ponúka zdravé a chutné alternatívy tradičným školským občerstveniam, ako sú ovocné šaláty, celozrnné pečivo, zeleninové pokrmy a zdravé nápoje.

Inšpirácia zo zákonných zmien a plány pre Slovensko

Súčasné zákonné zmeny v školskom stravovaní na Slovensku predstavujú vhodný čas na expanziu ReFresh Bistro. V priebehu dvoch rokov plánuje otvoriť niekoľko desiatok nových pobočiek. Rokovania s niekoľkými školami už prebiehajú.

Spolupráca so školami a rodičmi

ReFresh Bistro chce aktívne spolupracovať so školami a rodičmi, aby spoločne formovali ponuku jedál, ktorá bude vyhovovať potrebám študentov. Zároveň iniciovať vzdelávacie aktivity a workshopy zamerané na zdravé stravovanie a výživu.

ReFresh Bistro je otvorená novým spolupráciam a plánuje prispôsobiť sa individuálnym potrebám škôl. S cieľom podporiť zdravé stravovanie a zodpovedný výber jedál v školských bufetoch, zavádza inovatívne a udržateľné riešenia vrátane ekologického balenia a znižovania potravinového odpadu. Firma sa zameriava na podporu miestnej produkcie, aby zabezpečila čerstvosť a kvalitu ponúkaných potravín. ReFresh Bistro sa teší na spoluprácu so slovenskými školami a príležitosť pozitívne ovplyvniť životy mladých ľudí na Slovensku.

ReFresh Bistro prináša novú éru zdravého stravovania v slovenských školách a očakáva, že jeho prítomnosť posilní záujem o zdravú výživu medzi študentmi, rodičmi a učiteľmi. Spoločnosť verí, že aktívna spolupráca a zdieľanie skúseností prinesú pozitívne zmeny v školskom prostredí a prispejú k rozvoju zdravšej a šťastnejšej budúcej generácie na Slovensku.